2733
2739
عنوان

خبررررر خوش واکسن کرونا و قیمت تمام شده آن

| مشاهده متن کامل بحث + 4886 بازدید | 266 پست

فکر کنم تو اروپا و آمریکا از دی ماه میاد ،ایران فک کنم یکسال اینا طول بکشه تا بیاد 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

امروز شنیدی؟؟؟ما از دیروز اینجا نموده شدیم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصن فاز این دکتر مردانی رو نمیدونم  بابا این واکنس باید یکسال تست انسانی بشه بعد هنوز تو مرحله ...

رو ۸۰۰ نفر آزمایش کردن بدنشون  رو ایمن کرده الان میخان رو ۱۰ هزار نفر آزمایش کنند

به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
2731
منم شنیدم از شبکه یک

جدی میگی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740
هرگز باور نکنید،هیچی مشخص نیست

اگه واکسنم پیدا نشه بلاخره تا اونموقع راه علاجی پیدا میکنن . الان ک ما اینجاییم کلی محقق و دانشمند دارن تلاش میکنن .فقط سعی کنیم تا اونموقع مبتلا نشیم انشالله.

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️

اره بشین منتظر که بیاد

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم
اصن فاز این دکتر مردانی رو نمیدونم  بابا این واکنس باید یکسال تست انسانی بشه بعد هنوز تو مرحله ...

تست انسانیش انجام شده روی ۸۰۰ نفر 

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
رو ۸۰۰ نفر آزمایش کردن بدنشون  رو ایمن کرده الان میخان رو ۱۰ هزار نفر آزمایش کنند

من باور نمیکنم  ایران انقد تحریمه ک هیچی وارد نمیشه

ک واکنس بسازن بعدم عزیزم این ویروس هی داره انتی ژن  خودشو تغییر میده و حالت جهش یافته داره و ثابت نیس پس نمیشه یه این زودی واکنس ساخت

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2706