2733
2734
عنوان

تغییر رنگ چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 14809 بازدید | 101 پست

مال من سیاه بود الان عسلی شده توی نور مایل به سبز میخوره

مال داداشمم سیاه سیاه بود الان قهوه ای سوخته شده مال اونم تا چند سال دیگه مثل من عسلی میشه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
وای چه نازه پسرت 😍😍 حتما خودت و همسرت هم زیبایی  خدا حفظش کنه  رنگ چشم بچه ات خیلی به ...

مرسی عزیزم چشمات قشنگ‌میبینه پسرم بخودم رفته😆😆😆

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  اصن خدای تغییر رنگم    افتاب پرست بیاد درس بگیره 

من رنگ موهامم همین طور 

زرد      زرد پررنگ  قهوه ای   قهوه ای پر رنگ     خرمایی    الان ثابته   

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
اگه بارداری هر وعده با غذات زیتون بخور 

جدی ؟؟؟؟

تاثیر داره واقعا؟

بعد هر زیتونی باشه فرق نداره؟مثلا پرورده یا ترش یا شور؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2731

بابابزرگم چشمای خودشو دو تا خواهراش سبز و سبز ابیه   

الان دو تا ار نوه های بابابزرگم     و چند تا نوه های خواهراش سبز و سبز ابی هستن 

ولی هیچ کدم از بچه هاشون سبز یا ابی نشدن 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
منم عین شما گفتم لنز خطر داره عفونت ایجاد میکنه بعد همین جواب    

خخخخخ من یبار تو دانشگاه با معاون گروهمون دعوام شد خیلی بهم توهین کرد گریم گرفت 🤦🏻‍♀️😂😂بعد وسط دعوا مدیرگروهمون یهو اومد گف هیسس به دوستم گف فلانی نگا نگااا چشاش خاکستری شده گریههه میکنههه😐😐😐من اون لحظه همه رو میخواستم خفه کنم🤣🤣🤣😂😂😂😂✋🏻✋🏻✋🏻

بابابزرگم چشمای خودشو دو تا خواهراش سبز و سبز ابیه    الان دو تا ار نوه های بابابزرگم &nb ...

فامیل مام همه کسایی که چشم رنگین سبزن

عموی پدرم ابی بوده فقط هیچکس از نوه هاو ...خودش رنگی نشده همه مشکین ژنش به منو پسرم رسیده

2738

چشای خودمروزا روشن میشه شبا تیره 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

یه سابلیمینالایی هست واسه تغییر رنگ چشم. تو یه کاناله چند نفر نتیجه دیده بودن چشاشون رنگی شده بود البته راست یا دروغشوم نمیدونما

و اینکه نمیدونم سابلیمینال کلا چقدر تاثیر میتونه داشته باشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
خخخخخ من یبار تو دانشگاه با معاون گروهمون دعوام شد خیلی بهم توهین کرد گریم گرفت 🤦🏻‍♀️😂😂بعد وسط د ...

نه من تا این حد برام پیش نیومده  مدرسه هم همیشه بهشون میگفتم ک در جریان باشن 

بعضی هم کلاسیایم مسخره میکردن میگفتن نمیشه چشاتو قرض بدی بریم عروسی و بیایم 

یا میخواستن جایی برن میگفتن بیا با ما بریم یکم کلاس بذاریم   

یه دوستی هم دارم خدا حفظش کنه خیلی شوخه   وقتی میخواست  کسی تازه میومد تو کلاس ما    میخواست اشنایی بده به اون کسی که جدید اومده بود میگفت ببین من فلانیم این دوستمه چشاشم مدلشونه  میتونی از بقیه بچه ها سیرتا پساز این ماجرا رو بپرسی  خب ما دیگه بریم 

یعنی فقط اشنا کردنش ادمو به فضا میبره

نه من تا این حد برام پیش نیومده  مدرسه هم همیشه بهشون میگفتم ک در جریان باشن  بعض ...

نه من همیشه برام پیش میاد این قضیه به چشمای ما میگن فندقی 

2706