2737
2734
عنوان

تغییر رنگ چشم

14809 بازدید | 101 پست

سلام بر همه   

یک سوال دارم    تا الان دیدید یک نفر به صورت طبیعی رنگ چشمش تغییر کنه ؟

خودتون یا اگه در بین اطارفیانتون بوده باشه 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا پنج سالگی رنگ چشام سبز بود از اون به بعد قهوه ای شد و هر سال که میگذره رنگش روشن تر میشه   

الان عسلی میخوره 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

ناح  ولی یه بیماری هست تغییر مید  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
نه ندیدم ولی همش حسرت میخورم که چرا چشمام قهوه ای تیره س کاش منم چشم رنگی بودم عاااشق چشای رنگی ام&n ...

چشمای قهوه ای که خشگلن       مطمینا این رنگ چشم بهترین رنگ چشمی هست که بهتون زیبایی میبخشیده   

ناح   ولی یه بیماری هست تغییر مید    

اسم بیماری رو میدونید 

؟

نه ندیدم ولی همش حسرت میخورم که چرا چشمام قهوه ای تیره س کاش منم چشم رنگی بودم عاااشق چشای رنگی ام&n ...

منم😭😭😭😭😭😭چشم سبز مووخووووام

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706