2737
2734
عنوان

الان با گریه از خواب بیدار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 71 پست
مگه قبلا بینشون شکر ابی شده ناراحتی پیش اومده؟؟

کلا با مامانم میونه خوبی ندارن.

دوماد جدید و خیلی بالا می‌بره 

شوهر من نه اهل زبون بازیه ،اصلا سال به سال دور خونه مامانم نمیاد.

اون خیلی دور خونوادم میگرده هر دفه میاد چیزی میاره.خودشو تو دل همه جا کرده

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای چرا اینجوری میکنه خو مشکلش چیه؟🤦‍♀️

هر دفه یه بهانه میاره.آبجیم و شوهرش با موتور میرم ،میگ مامانت میخواد از من استفاده ابزاری کنه چون ما ماشین داریم میگ بیاین تا من با ماشین شما بیام

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
کلا با مامانم میونه خوبی ندارن. دوماد جدید و خیلی بالا می‌بره  شوهر من نه اهل زبون بازیه ،اصل ...

امان از دست این مادرا منم انقد بدم میاد یا جاری و به رخ بکشن یا باجناق رو 

همینجوریش باجناقا جاریا با هم کنار نمیان حالا یکی هم این وسط بخواد یکیو به رخ یکی دیگه بکشه بدتر

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
2728
هر دفه یه بهانه میاره.آبجیم و شوهرش با موتور میرم ،میگ مامانت میخواد از من استفاده ابزاری کنه چون ما ...

بگو خب‌ چه اشکالی داره مامانم از ماشین ما استفاده کنه اونم مادرنه غریبه که نیس خیلیم عالیه بتونیم یکاری برا مامانم بکنیم😕

خب خیلی رک بهش بگو.... بگو من از این رفتارات اذیت میشم هدفت اذیت کردن منه یا چی؟ واسه چی‌اینجوری م ...

روز عقد خواهرم می‌گفت من با کت شلوار روم نمیشه پیاده بیام.شب جواب سوال گف نمتونم زودتر بیام ،شب تالار می‌گفت کسی صدام نکرده .در صورتیکه ۳نفرو فرستادم دنبالش.هر دفعه یه بهانه

اسی شوهرت حتما به شدت درونگراست  منزوی هست و تنهایی رو ترجیح میده

علاوه بر اینا خیلییییی بی اعتماد به نفسه

تو جمع صحبت می‌کنه عرق می‌ریزه

کلا خونوادگی همینطورهبرادرشوهرامم خجالتی و بی اعتماد بنفسن

اصلا تو هیییچ عروسی نمیرقصه میگ فیلممو ببینم متنفرم

انقد باباشون تو بچگی کتکشون زده اینطوری شدن

روز عقد خواهرم می‌گفت من با کت شلوار روم نمیشه پیاده بیام.شب جواب سوال گف نمتونم زودتر بیام ،شب تالا ...

وااای اینکه خیلی بده یکار کن اعتماد به نفس بگیره تو جمع ازش تعریف کن تشویقش کن به حرف‌زدن

2738
وااای اینکه خیلی بده یکار کن اعتماد به نفس بگیره تو جمع ازش تعریف کن تشویقش کن به حرف‌زدن

اگر بهت بگم خودش مشاور خانوادس باورت میشه

😳

بخدا

شغل اولشم فرهنگیه

دائم با مردم سرو کار داره

باید سر زبون دار باشه

همیشههه خودشو دست کم میگیره

اگر بهت بگم خودش مشاور خانوادس باورت میشه

وای عزیزم چقد سخته 

ولی تو حتمن ازش تعریف کن مستقیم نه ها 

غیر مستقیم که واقعا اعتماد بنفس بگیره

گناهه تو کمکش کن 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
بخدا شغل اولشم فرهنگیه دائم با مردم سرو کار داره باید سر زبون دار باشه همیشههه خودشو دست کم میگی ...

ببین جمع خانوادگی با شغلی فرق داره منم کلا وقتی میخام به یگی مشاوره با شخصیتم تو جمع فامیل و خانوادم یجور دیگس اینکه فرهنگیه و مشاور خانوادس زیاد دلیل نمیشه🤦‍♀️

وای عزیزم چقد سخته  ولی تو حتمن ازش تعریف کن مستقیم نه ها  غیر مستقیم که واقعا اعتماد بن ...

غیر مستقیم یعنی چجوری

2706