2733
2734
عنوان

جاری من ☹️😂🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 30 پست
اون پیام داده 😐 سبز منم 

وای خب😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین جانم نبود ی رفیق بهتراز استرسه هرچند آدم خوب باشه بهتره دوست فامیل اونم جاری وخواهرشوهر نباشه ب ...

نه عمرا پیشش غیبت کنم یا دردل اما میگم انگار دختر خوبیه 

2728
نه عمرا پیشش غیبت کنم یا دردل اما میگم انگار دختر خوبیه 

خوب ک خوبه ولی باز احتیاط شرط عقله این نظر شخصی منه با کسی گرم نشم ک وقتی چیزی پرسید نتونم بپیچونم یعنی هیچ وقت اونقد راحت نباشم باهاش ک ب خودش اجازه بده از مسایل خصوصی زنرگیم بپرسه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

یادت باشه جاری میکروفون مخفیه خانواده شوهره 

دیگه حواست باشه همه جوره 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740

عزيزم شما ذهنت ابتداي كار نسبت به همه مثبت باشه.و من يه چيزي بهت بگم تا آخر زناشوييت هر رفتاري در خانواده شوهر ميكني اول خدا پسندانش رو در نظر بگير ببين اين رفتارت مثلا با خواهر شوهرت در مورد يه قضيه اي خدا پسندانش چطوره.مطمئن باش به مشكل نميخوري.عجوزه بازي جمع زنونه ها رو ول كن(ني ني سايت رو نميگم ها كلي).و يه نكته بسيار مهم ديگه براي مادر شوهر نكته اي كه هيچوقت در ارتباط با همسرت به مشكل نخوري: تا هميشه تو ذهنت باشه مادر شوهر اول.نگي چرا براي اون اينجوري كرد براي من اينجور من مهمترم يا اون من اينجوريم يا اون . اصلا خودت رو با مادر شوهر قياس نكن.من ١٣ سال زندگي همين ذهنيتم بوده شكر هدا هيچوقت به مشكل نخوردم.منو شما دو روزه اىنديم تو اين زندگي اما اون زاييدتش خون به دلش شده تا بزرگ شده.پس هميشه اون اول.انشاالله كه خوشبخت ميشي

دشمنی با جاری به خواست خودته پس نه بخاطر این بهونه هایی که میارید

عزیزم بحث دشمنی نیست نظر خودتون روبهتر ب کسی تحمیل نکنید 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
عزيزم شما ذهنت ابتداي كار نسبت به همه مثبت باشه.و من يه چيزي بهت بگم تا آخر زناشوييت هر رفتاري در خا ...

مرسی ک اینهمه وقت گذاشتی و راهنمایی کردی 

والا منم حس مثبت دارم دارم میکم با اینکه هنوز عروسشون نشدم به من پیام داد و احوالپرسی کرد من به چشم اینکه برا صمیمیت  پیام داده و قراره زیراب اینا بزنه نمیبینم به چشم این مبینم ک  خواسته  احساس غریبی یا اینکه رسمی نداشته باشم و باشون راحت باشم  و منو از خودشون دونستن تازه کلی اخرش کفت خبلی خوشحالم ک تو عروسمون شدی و جز خانواده امون 

و اما مقایسه واقعا تو این چند مدت ک من در رابطه بودم خانواده اش اصلا بین دوتا پسر و بین دوتا عروس مقایسه نکردن و حتی مادرش رفته بود برا من ی هدیه بخره برا اپن جاری بزرگه هم خریده بود 

مرسی ک اینهمه وقت گذاشتی و راهنمایی کردی  والا منم حس مثبت دارم دارم میکم با اینکه هنوز عروسشو ...

خدا خيرشون بده .اينو مطمئن باش هر وقت عشق بپاشي عشق ميگيري. دقيقا در مورد اين جاري و اون برادر شوهر هم كار درست ميكني قياس نميكني.هر كي در خانواده جايگاه خودش رو داره. اين عروس جاي خودش رو داره اون عروس جاي خودش رو داره.مثل اين دختر و اون دختر توي خانوادست.خواهر ها هم وقتي خودشون رو با هم قياس ميكنن به مشكل ميخورن.كار درست ميكني.انشاالله كه خوشبختي

2706