2703
2553
عنوان

جاری من ☹️😂🤦🏻‍♀️

515 بازدید | 30 پست

من نامزدم محرم نیستیم خواستگاری کرده جواب مثبت هم دادم رابطه داریم و خانواده هامون میدونن 

نامزدم فامیل هست ولی فامیل دور شاید فقط تو عروسیا دیده باشمشون میدونم زن داداش داره و چند باز دیدمش ولی خب درحد سلام علیک و نیم ساعت حرف زدن اونم سالی یکبار 

بنظرتون از اینکه هنوز عروسشون نشدم بهم پیام اینا داده خوبه ؟

من حس میکنم دختر خوبیه و میخواد باهام صمیمی اینا بشیم 

از من هم پنج سال یا چهارسال بزرگ‌تره  

طلاق بگیر 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هیچ وقا باجاری دوست نشووو طرح رفاقت ریختن با جاری عاقبت نداره همیشه رسمی حرف بزن 

خانواده نامزدم همیشه همه جا تعریفشو کردن میگن دختر خیلی خوبیه 

باز کارم اشتباه؟؟

2714

جاری و باجناق بهش نزدیک شدن غلطه بالاخره بدجنسیشو یه روز بروز میده 

حسود حسود حسود میشه 

نمیتونه نباشه 

از قدیم گفتن لباس دوتا هوو رو تو یه صندوق میشه گذاشت اما دو تا جاری و نه

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩

تو پیام دادی؟

چه زشت😑

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
دوست بشو ولی غیبت خانواده شوهرنکن  یاازخانوادت باهاش نگو   ممکنه بره بگه تورو بدکنه

نه غیبت نمیکنم  کلا من تپ این غیبت  کردن خیلی محتاطم فقط پیش مادر وخالم غیبت میکنم 😂😂

خانواده نامزدم همیشه همه جا تعریفشو کردن میگن دختر خیلی خوبیه  باز کارم اشتباه؟؟

ببین جانم نبود ی رفیق بهتراز استرسه هرچند آدم خوب باشه بهتره دوست فامیل اونم جاری وخواهرشوهر نباشه بهتره جای حرفی زده بشه ک حتا شما توعالم رفاقت گفته باشی با منظور ومفهوم دیگه ای بر داشت بشه نمیشه جم کرد .من جاریم از خودم کوچیکتره همیشه سعی میکنم در کمال احترام روابط روحفظ کنم رفاقت شوخی میون میاد باعث دلخوری میشه .اینطوری حتا تو رفت وامد راحترم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706