2733
2739
عنوان

وحشتناک ترین صحنه عمرمو دیدم 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی چندشن  

من وقتی سوسک  یا جیرجیرک  ازاین  سیاه  ها میبینم  مغم قفل میکنه  فقط فرار میکنم یک بار یک جیرجیرک  سیاه بالدار اومده بود تو هال منم تا دیدمش  جیغ زنان فرار کردم سمت اتاقم  همین طور که دروبستم  باینکه خیلی ازاتاقم  دور بودشانس گند من   پرواز کرده بود از لای در آمده بود دنبالم مامانم دیده بودش ازبالاسرم  رد شد منم متوجه نشدم در سفت گرفتم همه اربیرون  میزدن  دروباز  کن میگفتم  نمیخوام  الان میاد تو تا اینکه گفتن اومده دنبالت تواتاق  نمیدونم  چه طوری پرت کردم  خودم بیرون  فکر اینکه من وجیرجیرک  تنها تواتاق  وحشتناک بود😂😂

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست ،آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  
2738
خیلی چندشن   من وقتی سوسک  یا جیرجیرک  ازاین  سیاه  ها میبینم  مغم قف ...

🤣🤣🤣🤣لعنتیای چندش

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
وای من تو خونه قبلی مون هزار پا داشتیم از اون گنده ها خیلی بزرگ بودن واقعا یه شب راحت نخوابیدم تمام ...

یا خدااااا شیر زنی

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
یا خدااااا شیر زنی

وای خیلی وحشتناک بودن قد یه بچه ماربودن یبار باردار بودم خم شدم لباسم رابردارم ازتو کمد یه بزرگ زرد تو لباسم بود فقط سکته نکردم یبارم یکیش باسرعت از تو آشپزخونه اومد طرفم بچه تو شکمم پیچ میخورد یبارم تو حموم لباسم راشستم احساس کردم یه چیزی زیر لباسهام هسزنگاه گردم تا یه عقرب زردی زیر لباسم هست