2726
عنوان

وحشتناک ترین صحنه عمرمو دیدم 😣😣

1317 بازدید | 101 پست

حدود بیست دقیقه پیس بود دراز کشید حس کردم. پشتم قلقلک شد. بیخیال شدم دیدم ن واقعا داره قلقلک میشه پاشدم نشستم. دو دقیقه گفتم توهم زدم لابد 

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دراز کشیدم دیدم  یه چیزی داره رو ساعد دستم راه میره  لمسش کردم دیدم یه چیز گنده بود یهو درجا با نوک انگشت  پرتش کردم دیدددددددم یه سوسک گنددددددده قرمزرررررر بود. یکی بیاد دستمو قطع کنههههههه 😬😖😫😫😫😫😫😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
دراز کشیدم دیدم  یه چیزی داره رو ساعد دستم راه میره  لمسش کردم دیدم یه چیز گنده بود یهو در ...

ویییییییی هنوز زنده ای .من اینجا بدنم ی جوری شد🥵🥵🥵🥵😱😱😱😱😱😱😱😫😫😫😫😫😫😫

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
سوسک بود😀

خود چندششش بودددددددددددد  دلم میخاد بمیرم چند دقیقه یبار خود ب خود بدنم لرزش میگیره یادش میفتم

وای دقیقا یه بار همچین اتفاقی واسه منم افتاد تا چندروز دستم مورمور میشد

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
دراز کشیدم دیدم  یه چیزی داره رو ساعد دستم راه میره  لمسش کردم دیدم یه چیز گنده بود یهو در ...

مهم نیست چون من از اون بزرگاش تو خواب رو صورتم اومد صبح صد باز صورتمو شستم

دوست بدار کسی را که دوستت دارد حتی اگر غلام درگاهت باشد و دوست مدار کسی را که دوستت ندارد حتی اگر سلطان قلبت باشد...
2706