2733
2739
🤔🤔🤔🤔🤔😏🙄😶

ماشالله 😐

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشیمون نشدی بعده اذدواج؟ من همش میترسم تو 19 برم پشیمون بم

نه اصلا تازه باردارم هستم من ۱۶ ازدواج کردم

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
من 15 سالم بود عروسی کردم 17 بچم دنیا اومد 7 ماه بعدش فوت شد زندگیم وحشتناک داغونه بسیار پشیمان هستم ...

آخی چه حیف ،دیگه از شما گذشت ،ولی واقعا حیفه بهترین زمان عمر یه دختر با این سختی ها بگذره، ایشاله اگه دختری خودش نخواست خانواده مجبورش نکن تو سن پایین ازدواج کنه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2742
2740

۸۱ متاهلم 🤚🤚🤚

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
آخی چه حیف ،دیگه از شما گذشت ،ولی واقعا حیفه بهترین زمان عمر یه دختر با این سختی ها بگذره، ایشاله اگ ...

من خودم ١٧نامزد كردم ١٨عروسي و انتخاب خودم بود

ولي شخصا متنفرم يكيو زير ٢٠بزور شوهر بدن

اون دختر ميتونه بهترين لحظاتو تجربه كنه تا اينكه ي زندگي اجباري رو تحمل كنه

بچه نداری درس چی؟

بچه ندارم درس میخونم امسال دیپلم میگیرم

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
من خودم ١٧نامزد كردم ١٨عروسي و انتخاب خودم بود ولي شخصا متنفرم يكيو زير ٢٠بزور شوهر بدن اون دختر م ...

الان راضی ای خودت؟

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))
2706