2737
2739
توروخدا از ته دلتون برای شفای بابام دعا کنید

ان شاء الله زود پدر تون خوب بشه و شفاي عاجل نصيبش بشه و اينكه خودتون هم سوره ي حمد رو براش بخونيد ١٠٠ بار 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
چطوريه ؟؟

عزیزم سرچ بزنید نماز حاجت روز پنجشنبه ایت الله بهجت

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم نتیجه نگرفتم اما اینا شاید ب دردت خورد چله یس.چله کسا،چله توحید،ختم قران که بنظرم بیشتر جوا ...

فقط امشب وقت دارم نميتونم چله بر دارم 😔

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2731
حاجت دارم عزيزم  براي كار همسرم

اهاا

خب عزیزم برای این مسئله 

هر روز به این نیت دعای توسل بخونید

و ذکر استغفار أَسْتَغْفِرُ اللّٰه الَّذِي لَاإِلٰهَ إِلّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّوْمُ الرَّحْمانُ الرَّحِيمُ بَدِيعُ السَّماواتِ وَالْأَرْضِ مِنْ جَمِيعِ ظُلْمِي وَجُرْمِي وَ إِسْرافِي عَلَىٰ نَفْسِي وَأَتُوبُ إِلَيْهِ.

رو روزی ۴۰۰ مرتبه تا ۶۰ روز بگید

حتما برنامه بریزید توی ۲۴ ساعت گفته بشه

مثلا از اذان ظهر امروز تا فردا ۴۰۰ تا گفته بشه 

بزارید از اذان تا اذان فرقی نداره صبح،ظهر یا مغرب 

خیییییلی برای مسائل مادی جواب میده

من از اساتید شنیدم

2738
اهاا خب عزیزم برای این مسئله  هر روز به این نیت دعای توسل بخونید و ذکر استغفار أَسْتَغْفِرُ ...

ممنونم عزيزدلم خدا دلتون رو شاد كنه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕