2737
2734

من نماز حاجت ایت الله بهجت خوندم

فقط یکیار

معجزشو دیدم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط حدیث کسا ذکر پنج تن همین و بس

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2728

توسل به ایمه و توکل بخدا.من پارسال از نزدیک جلوی پنجره فولاد امام رضا شاهد شفای پسر بچه فلج بودم روز تولد امام رضا.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

من خودم نتیجه نگرفتم اما اینا شاید ب دردت خورد

چله یس.چله کسا،چله توحید،ختم قران که بنظرم بیشتر جواب میده،ذکر یونسیه،ذکرلااله الاالله روزی200مرتبه بمدت40روز،نمازجعفرطیار

من خودم به نماز استغاثه به حضرت زهرا اعتقاد زیادی دارم

میگن اگر یه چله زیارت عاشورا رو تقدیم به شهید نوید صفری کنید مطمئنا ضمانت کردن حاجت روا میشید

چله زیارت عاشورا به روش آقای حق شناس هم هست

توسل به ایمه و توکل بخدا.من پارسال از نزدیک جلوی پنجره فولاد امام رضا شاهد شفای پسر بچه فلج بودم روز ...

من كه نرفتم تا حالا مشهد يعني قسمتم نشده فقط خواب شو ديدم 😔

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
توسل به ایمه و توکل بخدا.من پارسال از نزدیک جلوی پنجره فولاد امام رضا شاهد شفای پسر بچه فلج بودم روز ...

امسال هم یک.نابینا رودر صحن انقلاب شفا داد آقام

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
2706