2737
2734
عنوان

همسزم کرونا گرفته راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 40683 بازدید | 133 پست
اب نمک زیاد غرغره کنید ماسک حتما بزنید وسایلشا جدا بزارید قبل دسشویی وحمام که میخوای بری ضدعفونی کن ...

مشکلم اینه نمی تونم برم خرید بچه کوچیک دارم کسی هم تدارم اینارو بخره بیاره همه دورن ازم

ببین درد بدنش وحشتناکه اونو داشتی؟

ببخشید بچه هات در گیر نشدن چطور ازشون مراقبت کردی منم حس بدی دارم شاید چون چند روز پیش پیشه مادرم که مبتلا شده بودم الان 8 روز که گذشته ولی علائمی نداریم فقط من حس میکنم گلوم درد شایدم از استرس وتلقین باشه بچه شیر میدم نگران اونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفخ معده نداشتی؟

من دل درد و عذر میخوام اسهال دارم همش و علایم پوستی 😔😔خیلی میترسم

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731
مشکلم اینه نمی تونم برم خرید بچه کوچیک دارم کسی هم تدارم اینارو بخره بیاره همه دورن ازم

اسنپ فود کار میکنه توشهرتون؟؟ازاون طریق بگیر

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

الهی عزیزم سختته میدونم به پیکی چیزی نمیتونید بگید یا دوستی کسی چون که خونه خودرمانی بشه بهتره علایمش چیه ؟؟

❤❤❤❤
2740
علایمتون چی بود؟؟

سردرد تب لرز خیلی ضعف و بی حالی من سرفه داشتم و درد قفسه سینه ولی سی تی گفت ریه سالمه و اسیب ندیده

شوهرم نداشت سرفه

من و خواهرم کامل بویایی و چشایی از دست دادیم

مثلا مامانم بهتر بود

من از همه بدتر

کلا هر لحظه ی جامون بود و هست گلاب به روتون اسهال دلپیچه تهوع کلا من همشو داشتم ولی بقیه خانواده کمتر بود علائمشون

نمی تونی سفارش بدی اینترنتی 

مثلا زنجفیل و بابونه و اویشن چجوری سفارش بدم شما کانال عطاری داری

یا اینکه امروز زدم داروخانه انلاین کلداستاپ و ازیترومایسین و استامینوفن نمیدن 

الهی عزیزم سختته میدونم به پیکی چیزی نمیتونید بگید یا دوستی کسی چون که خونه خودرمانی بشه بهتره علایم ...

تب 

لرز

سرفه

بدن درد شدید

چشماش کاسه خونه

اصلا نمی تونه رو پا باشه

روحیه داشتن خیلی مهمه اگه خدای نکرده من بگیرم خودمو میبازم.خیلی سخت بود؟

نه استرسش از خودش بدتره

ما همه گرفتیم اون خواهرم که ترسوئه حالش بدتره

هی به چیزهای بد فکر میکنه

ما عین سرماخوردگی و انفولانزا نگاش کردیم 

بیحالیش سخته لامصب و وحشی بودن ویروس که هر دقیقه ی جاته

2706