2737
2734
عنوان

همسزم کرونا گرفته راهنمایی کنید

40683 بازدید | 133 پست

سلام خوبین

کیا کرونا گرفتن خوب شدن چیکار کردن

همسرم کرونا گرفته

تو اتاق قرنطینه ست

بچه کوچیک دارم

سینه خودمم سال هاست مشکل داره

حس می کنم دارم می گیرم

میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم برای بهبودی

ماسک بزن ضد عف نی کن مرتب.غذاهای مایع بهش بده و سوپای ماهیچه و فلم و مقوی

مایعات زیاد

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم زنگ بزن ۴۰۳۰ خیلی خوب حتی در مورد غذاها و دمنوش ها راهنماییت میکنن یه خودکار و دفتر هم آماده کن بنویس

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

نزدیکش نشو....سرویسا رو روزی دوبار تمیز کن طروفش جدا....مایعات گرم بش بده...اب نمک عرغره کن...خودت تقویت کن...دستاتو روزی ۲۰بار بشور...ب سر و صورتت دس نزن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

نوشته بود داروهای تسکین دهنده بخوره سرماخوردگی دیفی هیدرامین بهتره بره دکتر ریه تا اون خودش براساس درگیریش داروبده بهتر.شوهرمنم فک کنم گرفته چون چن روز تب بالا داره و بدنش خسته اس

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

چیجوری فهمیدین کرونا داره؟؟من الان ۴ روزه دائم تب دارم گلو دردم کمتر شد ولی سر درد دارم ..حتی میخوام چشامو حرکت بدم چشام درد میگیره یعنی کروناس؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

مایعات زیاد بخورین ویتامین سی و زینک بخورین.سوپ مقوی درست بکن همتون ماسک بزنین چای زنجبیل .تو آب ولرم عسل و لیمو تازه بچکون.برای سرفه و تب آویشن و پونه دم کن.مدام دهان و بینیتون آب نمک قرقره کن

2706