2737
2739
عنوان

تو واتساپ شوهرم این پیامو دیدم واسه دوشب پیش بود

| مشاهده متن کامل بحث + 9891 بازدید | 194 پست
منه بخت برگشته

یه چیزی بهت بگم من تجربه ترو داشتم اول اینکه این موضوع فقط بین خودت و شوهرت بمونه که اگه نمونه خودت پشیمون میشی 

دوم اینکه گاهی ادم تو زندگیش یه کرمایی داره ولی مطمئن باش اگه علاقه ی صادقانه ایی وجود داشت ترو میذاشت کنار میرفت با اون طرف 

من نمیخوام کارشو توجیه کنم که از اساس ایراد داره ولی بسنج ببین میتونی با طلاق کنار بیایی اگه نمیتونی یه فرصت بهش بده برو باهاش بحرف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واییییی😑😑😑

برو بیرون از زندگیه دوست دختره شوهرت بزار باهم ینفس راحت بکشن😂😂

واقعا خدا واسه اینجور زنایی نسازه😔

دختری ازجنس پاییزم                                                                 عشقو باهمه وجودم تجربه کردم🥰                                          ایخداجون ازت خواهش میکنم که سایه عشقمو بالای سرم نیگه داری❤❤❤دمت گرم خداجونیییی مشتی هستیییی☺☺☺❤
2740
ی پسر کوچولو دارم😭 اصن نمیدونم بهش بگم واکنشش چیه یعنی اون دختر کیه

شمارشو بردار بزن تو گوشی خودت😐😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
اسی داغ دلمو تازه کردی یاد شبی که خیانت شوهرمو فهمیدم افتادم هیچ وقت اون شب و حال بدمو فراموش نمیک ...

واقعا زخم خیانت هیچوقت خوب نمیشه.خدا به سر هیشکی نیاره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

چندوقته ازدواج کردین؟حس کردم این خانومه قبل ازشما توزندگیش بوده یعنی عاشق هم بودن به هردلیلی همسرتون باشما ازدواج کرده والانم باز هوای عشقشونو کردن واون دختره هم هنوز مجرد وعاشق همسرشما

2706