2733
2734

شبا همش دلتنگتم،

شبا عاشقتر میشم،

شب ک میشه یاد گذشته ها میوفتم

دلم میگیره

بغض دارم

گاهی بغضم میترکه و دوساعت چشام خیسه

کل روز خستم از این دنیا، شبا بیشتر ..

میدونم عشق صبوری میخواد

تحمل میخواد

من بیتابم ولی😞

بیتاب بغلت..

میخوام دستاتو بگیرم

میخوام سرمو بزارم رو سینت

میخوام کنارت باشم..

لعنت بمن

ب تو

ب اون زهره😔

میدونم دوسم داری

میدونم برات مهمم ولی با این حال از این همه دوریو نبودت کلافه ک میشم  کلا منطقمو میزارم کنار

میگم من ک تو زندگیش رنگی ندارم

بمونم ک چی

فقط واسه ی دوس داشتن خالی

لااقل اگ کنار کسی نبود شاید میشد این دوریو تحمل کرد ولی الان ن..

شب میگم قید رابطمونو بزنم

صبح ک پیامتو میبینم دلم ضعف میره باهات حرف بزنم

نرگس گفتنتو بشنوم

امشبم از اون شباس ک باز دارم میترکم از نبودنت

از فردا اگ تاب آوردمو ازم خبری نبود ببخشم..

یا خدا

زهره کیه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااای 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
2738

خب چیکار کردی؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706