2733
2734
نمیتونه هردو باشه چون اگر سرنوشت باشه از قبل تعیین شده و اگر نه یه چیز معلقه

من فکر میکنم خدا چن نفرو میزاره توی زندگی و سر راهت باقیشو باید خودت انتخاب کنی واس همین هر دو رو دخیل میدونم

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄
خب برا من پیداش کنید بمنم نشون بدید اگه اینجور باشه خارج از اون اختیاری که خدا گفته و به بنده ها داد ...

برای مثال سوره زمر آیه ۶

عدالت بحثش جداست اگر اینجوری باشه عمر انسانها هم با هم متفاوت و سرنوشت اما قابل تغییر هستش کمی که بهش میگن اجل معلق این که شما میگین برابری هست که وجود نداره  

کاربری دست دو نفر 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما رو بخون درموردش نظر علمارو منم از خودم نگفتم مبحثش خیلی مبسوطه

میدونم خوندم که میگم الان من سر دوراهی ام چون آخرش مشخص نکرده بودن که کدومه

کاربری دست دو نفر 🙌
میدونم خوندم که میگم الان من سر دوراهی ام چون آخرش مشخص نکرده بودن که کدومه

عزیزم شما اینجارو ول کن نمیشه ب اسم اینکه سنوشتم اینه خودتو بیچاره کنی با عقلت و شرایط زندگیت و توکل ب خدا انتخاب کن 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2731
خب‌وقتی مجبور‌میشیم بین بد و بدتر یکیو انتخاب کنیم‌چی؟ 

هیچوقت مجبور نیستی میتونی کلا انتخاب نکنی کی مجبورت کرده ولی اینکه سرنوشت باشه به دور از عدالت خداست وقتی همه چیزمون  انتخاب شده ست دیگه تلاش برای خوب شدن فایده ای نداره برا بهشت و جهنم دیگه به درد نمیخوره مثل یه ربات که از قبل بهش برنامه دادن میشه که فقط کاری که بهش دادن رو انجام میده و از خودش اختیار نداره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
عزیزم شما اینجارو ول کن نمیشه ب اسم اینکه سنوشتم اینه خودتو بیچاره کنی با عقلت و شرایط زندگیت و توکل ...

من که خیلی سنم کمه واسه این چیزا... ذهنم درگیره😂 

کاربری دست دو نفر 🙌
یعنی چی؟

یعنی خدا عقل و اختیار داده

اون قسمت که کسی سر راه انسان قرار میگیره تقدیره

اون قسمت که انتخابش کنی و بخواد بد در بیاد تقصیره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
2740
هیچوقت مجبور نیستی میتونی کلا انتخاب نکنی کی مجبورت کرده ولی اینکه سرنوشت باشه به دور از عدالت خداست ...

به نظر من تنها چیزایی که از قبل تعیین شده هستن ازدواج و بچه و مرگ هستش بقیه ش دست خود آدمه و حتی جدایی ام دست خود آدمه

کاربری دست دو نفر 🙌
اگه واقعا بحث انتخاب باشه و الان این زندگی که من دارم انتخاب خودم بوده من میخوام که الان خودمو جرررر ...

مامانمم همینطور و منم همش ازش می پرسم ناموسا قحطی شوهر بود؟😂 

کاربری دست دو نفر 🙌
هیچوقت مجبور نیستی میتونی کلا انتخاب نکنی کی مجبورت کرده ولی اینکه سرنوشت باشه به دور از عدالت خداست ...

خب انتحاب نکردم‌که موندم‌روی دست بابام دیگه😂 خدا چیرو عادلانه‌تقسیم‌کرده حالا؟؟؟مگه‌همه‌رو یکجور افریده که اینجام بخواد به‌همه عادلانه مثلا شوهر عطا کنه. کلا بعضیا رو یادش رفته و فقط داره به نورچشمیاش سرویس میده😂