2733
2739

فقططططططط شانس

شانس شانس شانس شانس شانس شانس

فقط

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا منم این روزا خیلی درگیرشم که دقیقا کدومه. اما واقعا موندم که سرنوشته یا انتخاب. گاهی اوقات واسه دلداری خودم میگم سرنوشتم این بوده اما کلا خودمو فحش میدم واسه انتخابم

انتخاب بیشتر

چرا؟ دلیلش چیه من فکر میکنم چون خدا خودش تو قرآن گفته انسان ها رو از یک نفس واحد آفریده و برای هرکسی زوج قرار داده به نظرم یه چیز غیر قابل تغییره و چیزی هست که از اول بوده

کاربری دست دو نفر 🙌
2728
سرنوشت .انتخاب کجا بود یه دختر خواستگارداره یکی ازیکی فقیرتر دیگه انتخابی نمیمونه براش

یکی از یکی زشت تر😒

مال من اینجوری بود هرکی میرفت نفر بعدی زشت تر بود😐

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
نه انتخاب این رو خود خدا هم گفته بخاطر همین میگن تو امر ازدواج استخاره نکن خودت باید انتخاب کنی اونا ...

کجا گفته؟ تا جایی که من دیدم فقط گفته از قبل تعیین کرده و مکتوم هستش

کاربری دست دو نفر 🙌
2740
کجا گفته؟ تا جایی که من دیدم فقط گفته از قبل تعیین کرده و مکتوم هستش

خب برا من پیداش کنید بمنم نشون بدید اگه اینجور باشه خارج از اون اختیاری که خدا گفته و به بنده ها داده اگه اینجور باشه عدالت خدا زیر سوال میره من خودم به شخصه از این سرنوشت شاکی شاکیم چرا باید برا فلان دوستم همچین شوهری بنویسه  برا من این اصلا این عادلانه نیست این کاملا برعکس عدالت خداست یه لحظه فکر کن

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706