2737
2734
رک بگم بهتون :چرت میگن بعضی ها کلا میخوان بگن ما خوبیم و بقیه آشغال خورن 

دقیقا👌

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرانچی آتشین با ماست''چیپس با ماست و موسیر''پرتقالی ک ترشه روش نمک بریزی😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

من کرانچی رو با ماست امتحان نکردم.ولی بقیه چیزا که عادیه.چیپس با ماست موسیر که همه جا میخورن.رو پرتقال ترش نمک زدن هم تو شمال عادیه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731

[QUOTE=144650194]دوغ روی برنج🤢[/QUOTEیکی میخور میگفت خیلی خوشمزس

در هرکاری تنها باید بر خدا توکل کرد .باور داشته باشید که خداوند مهربان مراقب همه است.  همیشه همه چیز را به خدا بسپارید.یاحق

ماست با مربا .

چیپس با تیتاب 

ماست با ماکارونی 

ماست با قورمه سبزی 

دوغ با حلوا

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2740
شوهرم انار و با لوبیاپلو میخوره😁

من برنج سفیدو با انار خیلی حال میده😋😋

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...
2706