2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

توشگلا کسی تاحالا قرص زیره و لیمو باریج خورده تاثیر دشاته تو لاغری؟ 

خوب بخرم بخورم؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
قرصاهم خوب نیستا یهویی یا ناباروری میاره یا حامله میشی بدون اون که بفهمی😂😂😂😂

دقیقااااااا😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم خیلی عالی کم میکنی، منم همینطوری تا اینجا کم کردم  اصلا شک نکن همه بچه ها کاهش داریم ...

ممنون

پس منم باهاتون همراه میشم

دو روز رست تون چه روزایی هستش؟! 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
ممنون پس منم باهاتون همراه میشم دو روز رست تون چه روزایی هستش؟! 

یکشنبه چهار شنبه

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2728
دیشب کامل خوندم زدم داخل کالری شمار، کالری مجاز روزانه زده 1600 تا ولی من روزانه 800 تا 1000 کالری ...

فکر میکنی انقدر استفاده میکنی 

یه بار دقیق بگیر

😂😂😂

ببین روزای فست که باید ۵۰۰ کالری باشه 

بقیه روزا هم اگه بخوای با ما پیش بری متغیر در هفته به جز اون دو روز یه بار ۱۲۰۰ یه بار ۱۱۰۰ یه بار ۱۰۰۰ یه بار ۸۰۰ یه بار ۹۰۰ ببندی 

2738
توشگلا کسی تاحالا قرص زیره و لیمو باریج خورده تاثیر دشاته تو لاغری؟  خوب بخرم بخورم؟

من 😂😂😂

منتها من قطره خوردم 

دقیق نمیگم لاغرت میکنه ولی زیره خطرناکه مخصوصا واسا خانومای باردار 

کم اشتهات میکنه لاغرت نمیکنه 

من 😂😂😂 منتها من قطره خوردم  دقیق نمیگم لاغرت میکنه ولی زیره خطرناکه مخصوصا واسا خانومای با ...

😂 😂 😂 😂 خب خوب همونم ک اشتهام کم بش اصن قصدم این اشتهام کم بش 

اخ زیره گرمم هست خوب الان فهمیدم مزارجم سرد و بلغمی 😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فکر میکنی انقدر استفاده میکنی  یه بار دقیق بگیر 😂😂😂 ببین روزای فست که باید ۵۰۰ کالری باشه ...

نه دقیق میگیرم

حتی بیشتر هم میزنم که یوقت چیزی از قلم نیوفته

مثلا جای نبات میخورم یه حب کوچولو نبات میندازم

ولی تو کالری شمار زده چای شیرین با 4 حبه قند، من کالری همون 4 حب رو حساب میکنم میگم اگه احیانا یچی یکم بیشتر شد جایگزین اون

به قول گفتنی من با هوا زندم ولی همش چربی دارم

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
الهی 😂😂😂 خدا حفظش کنه 

😍🌹🌹🌹

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2706