2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
خیلی ممنون از راهنماییتون متوجه قسمت آخر نشدم وزن...

وزن ضرب در۲۰منهای۱۰۰میزان کالری را براتون مشخص میکنه

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم عمرا برگرده 🤣🤣🤣🤣🤣باید خودتو بکشی تا برگردی به قبل 

😭😭😭😭😭😭😭وایی ن بقیه جاهام هیچی حداقل سینه هام دوباره مثل قبل بش 

ای خداااا این دکتر دیوونه بود الکی الکی لین قرصا نوشت 😭

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
وای آره اره  من نماز که میخونم اون وقتا که عرق میکردم یا مثلا وضومو خشک نمیکنم مهر خیس میشه نم ...

😂 😂 😂 😂 فک کن وسط نماز مهر بو کنی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
😭😭😭😭😭😭😭وایی ن بقیه جاهام هیچی حداقل سینه هام دوباره مثل قبل بش  ای خداااا این دکتر دیوو ...

اوه اوه کارت سخت ترم شد که سینه های من که فقط و فقط بخاطر اون قرصای لعنتی بزرگ شدن ولی خوب بعدها به مرور کمش کردم 

دیگه عالیه که نیازی نیست تلخ ۹۷ اینا بگیری همون ۷۶ و ۸۵ هم عالیه 

خب پس از فردا که فستم شروع کنم ببینم چی میشه😅

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
آره  دائمم عمم میومد جلو چشمم بعدها فهمیدم خدا میگه این نماز به درد عمت میخوره

😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خیلی خوبی

آره  دائمم عمم میومد جلو چشمم بعدها فهمیدم خدا میگه این نماز به درد عمت میخوره

😅😂😂😂😂😂😂منم از بوی مهر نم خورده خوشم میاد

اوه اوه کارت سخت ترم شد که سینه های من که فقط و فقط بخاطر اون قرصای لعنتی بزرگ شدن ولی خوب بعدها به ...

من فقط دو ورق بهم داد الا ورق دوم اخراش دیگ 

2706