2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم....من ۱۷۰ قدمه و ۸۵ اضافه وزن...روزی چقدر کالری باید مصرف کنم؟؟

خواهش میکنم 

ببین اینجا ما در طول هفته کالریمونو متغیر میبندیم و مجاز تا ۱۲۰۰ دو روز در هفته ام ۵۰۰ کالری ولی اگه نخوای و نتونی اینجوری ببندی باید قد و وزنتو بدی کالری شمار کالری مجاز دریافتیتو بهت میگه اونجوری هم میتونی پیش بری ولی روند کاهشت کنده 

نه من میتونم...پس یعنی بیشتر از ۱۲۰۰ مصرف نمیکنین؟؟ منم میخوام عضو گروهتون بشم😆😆

حامله که نیستی ؟؟بچه که شیر نمیدی؟؟؟

ببین مثلا شنبه ۱۱۰۰ یکشنبه که روز فسته ۵۰۰ دوشنبه ۸۰۰ سه شنبه ۹۰۰چهارشنبه دوباره روز فستمونه ۵۰۰ پنجشنبه ۱۲۰۰ جمعه ۱۰۰۰ یعنی اینجوری متغیر 

البتع این مثال بود میتونی خودت جور دیگه برنامه ریزی کنی 

فقط باید هرشب گزارش بدی 

2738
حامله که نیستی ؟؟بچه که شیر نمیدی؟؟؟ ببین مثلا شنبه ۱۱۰۰ یکشنبه که روز فسته ۵۰۰ دوشنبه ۸۰۰ سه شنبه ...

باشه عزیزم...نه باردار و شیرده نیستم...پس امشب میام اولین گزارشم رو میدم...

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
دختر ترتیب ی ورزش حسابی و بده هر روز انجام بدی و شیرینیتو کلاً حذف کن  ن قند ن شکر ن شکلات ن... ...

باور کن ما اصلا شیرینی نمیخریم تو سال شاید 2 3 بار بخریم 

مواد کارخونه ای هم ک حذف کردم فقط هفته ای یکبار اینا میخورم 

نوشابه هم ک ماهی یکی دوبار اونم یک سوم لیوان نمخریم 

مطمئنم ی مشکلی هست ک اینجوری چاق شدم اخ ما از اادایل برج 12 تعطیل شدیم من قبلش چاق شدم یدفه ای 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
ن عزیزم اندام ها متفاوته یکی چاقیش بیشتر توی سینه اس یکی توی شکم یکی توی پهلو یکی پاها یکی با-سن فرق ...

اندامم ساعت شنی بود 

هدفم 52 

45 دیگ خیلی لاغر میشم ک 😐

شما 64 کیلویی سایز هات با من یکی. ب غیر از سینه؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
عزیز دلمی بابا بخدا همش به خودتون ربط داره  حالا از شنبه هفتع ی اینده با اجازه زهره میخوام یه ...

بیخیال دختر چه اجازه ای😍😍

همگی با هم اینجا میخوایم به هدفمون برسیم 💪💪💪

باشه عزیزم...نه باردار و شیرده نیستم...پس امشب میام اولین گزارشم رو میدم...

خیلی هم عالی 

خوش اومدی به جمعمون 

شنبه هم حتمن قد و وزنتو اعلام‌کن که اسمت وارد لیست بشه 

2706