2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
باشه عزیزم 🤗🤗🤗🤗 اگه دوباره مهمونی دعوت نشم حتمااااا فست میگیرم  سپید جون یخورده به من سخت ...

ببین اول اینکه اولین نظر و اولین حرف حرف خودت باشه برو جلو آیینه ببین از هیکلت راضی هستی اصلا کاری به وزنت نداشته باش اگه ازهیکلت راضی بودی ازخودت راضی بودی بگو بسه دیگه اونوقت برو واسه تثبیت اگه نه که حالا این هفته رو اگه احتمال میدی باز مهمونی دعوت میشی یه روز درمیون فستش کن حالا فست ۵۰۰ هم نه مثلا ۶۰۰ اینا که بهت فشارم نیاد کمم نکردی کاهش وزنم نداشتی مطمین باش به سایزت اضافه نمیشه 

اگه خواستی لاغرتر بشی الان فکر کنم دیگه حالت بهتره این هفته که هیچ از هفته ی دیگه اون دو روز فستو حتمن با بچه ها پیش برو تا ۵۰۰ کالری بیشترشم نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها  مرسی از پاسخگوییت عزیزم 🤩 چقد خوبه که یکی مثل تو بهمون روحیه و انگیزه میده  مرررر ...

فدای تو کاری نکردم که عزیزم 

اراده ی خودتونه که باعث شده موندگار بشید 😘😘😘

2731
سلام دریای اراده  خیلی هم خوب نوش جونت

😍😍😍😍شما و زهره جون که استاد معبد انگیزه هستید.واقعااا خوشحال شدم تبریک میگم تثبیت رو به امید رووزی که همه دوستای گلم رو تو مرحله تثبیت ببینم😍

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
ببین اول اینکه اولین نظر و اولین حرف حرف خودت باشه برو جلو آیینه ببین از هیکلت راضی هستی اصلا کاری ب ...

من الان از خودم خیلی راضیم ولی باید بهتر و عالی تر یشم یکم دیگه باید ادامه بدم و دراز نشست و ورزش و باید شروع کنم خیلی لازمه الان با ورزش پیش برم دیگه 

باشه عزیز دل  الان بهترم خداروشکر چشم هفته دیگه روی برنامه پیش میرم 

2740
سپیده جون اینا سایز های من  مال شما هم اینطوری؟  اخ تقریبا باید در یک حد باشیم

دختر ترتیب ی ورزش حسابی و بده هر روز انجام بدی و شیرینیتو کلاً حذف کن  ن قند ن شکر ن شکلات ن.... 

کربوهیدارتم کمتر مصرف کن 

همه ی سایزات اندازه منه غیر از سینه و قفسه سینه من ۸ سال از تو بزرگترم  تو الان ۱۴ سالته غیر از شیرینی همه چی بخور ولی کم  یکم اراده کن دیگه  هنوز ازدواج نکردی نزار از الان تپل بشی تنبلی هم نکن بگو قرص تیروئید هیچ مشکلی نداری نرفتی مدرسه تحرکت کم بوده تو خونه چاق شدی   دیگه نوشابه حذف سس حذف   اکی؟؟؟؟😉 از چیزایی که داد میزنن چاق کننده ان دوری کن اینا همه اسیبه

خدایی نکرده چربی دور شکمت باعث تنبلی تخمدان هم میشه و ... پس جدی تر شروع کن گلم

عه آره دقیقن من ۵۶ کیلوام  وای 😂😂😂آره قرنطینه کار دستت داده  رفتی آزمایش بدی ؟؟؟

بیخیال بابا مدرسه نمیره نشسته تو خونه بخور بخواب  تیروئید کجا بود  معلومه با اون غذا بدون فعالیت و با صبح تا ظهر خوابیدن ادم چاق میشه 

اخرین بار 70 الان حتما زیر 70  ولی عجیب شاید مشکل ورم معده دارم  میشه بنظرت؟

ن عزیزم اندام ها متفاوته یکی چاقیش بیشتر توی سینه اس یکی توی شکم یکی توی پهلو یکی پاها یکی با-سن فرق داره اندام ها  توی مانکن ی جایی داره ببین شکل بدنت چیه   قسمت مجله 

تو توی شکم و پهلوت و ران و با-سن فک کنم درشتی نسبت به قدت  باید الان بین ۴۰ تا ۵۰ باشی تو با ۴۵ عالی میشه فک کنم هیکلت   ولی کم کم پیش برو که برنگرده وزنت با  اراده اراده اراده تو بهترین میشی 

فدای تو کاری نکردم که عزیزم  اراده ی خودتونه که باعث شده موندگار بشید 😘😘😘

من که فقط خودت باعث شدی موندگار بشم 🤗🤗🤗 

من الان از خودم خیلی راضییم ولی بازم میخوام بیشتر کم بشم 😃😃😃😁😁😁  برای دراز نشست هم باید برای خودم چالش بزارم حتما انجامش بدم وقت نکردم چند روزه 

خخخخخخخیلی ممنونم ازت از حضورت انگیزه ات و انرژیت و مهربونیت بازم به من انگیزه بده عشقم نزار الان که تعریف کردن ازم جو گیر بشم بخورم این چند روز خیلی ها بعد مدتی دیدنم و شوکه شدن 🤩🤩🤩

بازم دوست دارم بیشتر سایزم و خصوصا دور کمر و شکمم لاغرتر بشه  هر کاری لازمه بگو من انجام میدم توبگی مثل مسولیت میشه برام که حتماااا باید انجامش بدم 😉😚

2706