2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
سلام عزیرم نوش جونت خیلی هم عالی انشاالله که گشنت نمیشه منم شاممو نیم ساعت پیش خوردم میدونم شب قراره ...

فدات شم نوش جونت منم یار وفادارم قهوست فقط با اون از ۹۲رسیدم به ۷وتونستم دوام بیارم انشالله صبحانه لاکجری میخوریما صبح🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمامن بعضی وقتا میام گزارش بدم میبینم تاپیک قفله

دیروز رو ۵۴۰ بستم با ی ساعتم ورزش کردم  

امروزو تا الان۷۰۰ 

بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪
2728
سلام خوبی تو چه کردی 

مرسی عزیزم تو خوبی 

تا الان 300 کالری خوردم .1 ساعتم رقص و ورزش داشتم 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
عزیزمی  اره والا فقط اون بوده که مارو تنها نذاشته 😂😂😂

قهوه و چای سبز رو کیا میخوری .چند لیوان در روز

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2740
سلام  چطور میگذرونید روز فست رو ...من الان داغونم 😯

هیییییی...یه دونه کار انجام میدم میام دراز میکشم..اثاث کشی درپیش داریم.یه دونه کارتن بسته بندی میکنم باز میام دراز میکشم..یه عالمه هم اب خوردم گلاب به روتون یه بند تو سرویسم..

هیییییی...یه دونه کار انجام میدم میام دراز میکشم..اثاث کشی درپیش داریم.یه دونه کارتن بسته بندی میکنم ...

😂واقعا همش تو دشوریم😆  منم یهو فشارم میوفته .😥

کالریتو خیلی بالا میگیریا 

میدونم خیلی زیاده ولی ۴بدن من وقتی کالری رو ناگهان کم کنم خیلی بد واکنش نشون میده . سابقه اش رو دارم. الان که درگیر مشکلات دیگه هم هستم و باید دست به عصا باشم. اگر تو دو هفته اول جواب نده یه کم سخت تر میکنم البته. از پیگیری و دلسوزی ات ممنونم.

پاشو! پاشو بسه دیگه! یه عالمه کار داری!
صدای قار و قور شکماتون دراومده ها 😂😂😂 به فردا فکر کنید دخترا  من چی بگم شام زرشک پلو با مر ...

منم برای خونواده قیمه گذاشتم..خودم عدس پخته میخورم ...ولی ۹ شب میخورم چون مطمئنم زودتر بخورم تااخرشب ضعف میکنم ممکنه خرابکاری کنم

صدای قار و قور شکماتون دراومده ها 😂😂😂 به فردا فکر کنید دخترا  من چی بگم شام زرشک پلو با مر ...

چه زود بستی 😑 من واسه شام همیشه میزارم بمونه ..شام نخورم  شوهرم صداش درمیاد😩