2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
سلام منم میام الان دو روزه که کالری شماری میکنم و کمی ورزش. ۷۲ وزن با ۱۶۵ قد وزن هدف ۶۵ دیروز که رو ...

ما متغیر میبندیم طبق روش ۵،۲ با کالری سایت و مانکن و کالری شمارا پیش نمیریم 

شما اگه مثل ما میتونید که خوش اومدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی آزمایش هارو ازش گرفتن چند ماهه درگیره و با چند نفر که انجام دادن مشورت کرده و خیلی راضی بودن ا ...

رژیم همینه 

من خودم ۴_۵ سال پیش با رژیم رفتم جلو یکی دو ماه ولش کردم قشنگ ده کیلو اومد رو وزنم ولی با کالری شماری هر سری بیخیال شدم نهایتن یکی دو کیلو اضافه کردم که اونم با یه روز دو روز وزنم دوباره برگشت 

2731
ما متغیر میبندیم طبق روش ۵،۲ با کالری سایت و مانکن و کالری شمارا پیش نمیریم  شما اگه مثل ما می ...

باشه خوبه .من تا الان ۷۵۰ تا مصرف کردم البته شام نخوردم هنوز . و ۲۵۰ تا فعالیت داشتم خوبه بنظرتون؟؟ 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2738
رژیم همینه  من خودم ۴_۵ سال پیش با رژیم رفتم جلو یکی دو ماه ولش کردم قشنگ ده کیلو اومد رو وزنم ...

بازم آفرین به ارادتون به نظرم من هر بهونه ای توجیح بدتر از گناهه توی رژیم فقط اراده مهمه که خیلی ها ندارن و بهونه میارن 

باشه خوبه .من تا الان ۷۵۰ تا مصرف کردم البته شام نخوردم هنوز . و ۲۵۰ تا فعالیت داشتم خوبه بنظرتون؟؟& ...

اره خیلیم عالیه 👌👌

فقط میزان کالری سوزونده شده رو تو کالری شمارت وارد نکن چون کالری مصرفیتو کم میکنه و یه جورایی گول میزنه آدمو 

بازم آفرین به ارادتون به نظرم من هر بهونه ای توجیح بدتر از گناهه توی رژیم فقط اراده مهمه که خیلی ها ...

قربانت 

دقیقن 

البته اراده داشتنم خدایی یه وقتایی سخته بشینی ببینی بقیه دارن با ولع میخورن ولی تو نمیتونی بخوری سخته 😁😁

اره خیلیم عالیه 👌👌 فقط میزان کالری سوزونده شده رو تو کالری شمارت وارد نکن چون کالری مصرفیتو کم می ...

بله چشم 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

این هفته چندتا میشه مصرف کرد؟ من فقط با روزه گرفتن میتونم فست رو انجام بدم اونم اگر خدا کمکم کنه😊

متغیر ببند هرچی که دوس داری تا سقف ۱۲۰۰ البته فردا اگه پایه باشی فست

منم با نظرت موافقم وقتایی که روزه میگیرم برای فست بهنر از روزای عادی پیش میرم 

2706