2752
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135985 بازدید | 19066 پست
خوش اومدی گزارش روزانه یادت نره😊

حتمن عزیزم 

منم با کالری شماره تو ی ماه از ۷۱ شدم ۶۵ فعلنم رژیمم ولی چند روزه ارادم ضعیف شده قدمم ۱۵۹ از برنامه مانکن استفاده میکنم

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اینقد رژیم گرفتم و ولش کردم که نگو

تجربه هااااا دارم من 

پارسال قول داده بودم اخرین رژیمم باشه و وزنم برنگرده اما تو کرونا واقعا افسرده شدم اصلا انگیزه ندارم اینقده خوردم یهو دیدم ۷ کیلو تو این مدت اضاف کردم

بهترین  کارر که میتونید تو فست انجام بدین اینه که روزه بگیرین وافطار:

تخم مرغ ابپز باگوجه وخیارشور وسبزی

املت قارچ بدون روغن

کوکو سبزی بدون روغن

ماهی ابپز باسبزیجات

میرزاقاسمی بدون روغنو...بخورین ۵۰۰تا میشه 

میگذره زودی نگران نباش من امروز فست گرفتم بخاطر خرابکاری این هفته م😅😅 فردا هم روز فسته😬😬

🤣🤣🤣

من امروز و سعی میکنم تا حدودی فست کنم اگه بشه فردا هم نمیدونم سعی میکنم کم باشه ولی از هفته ی دیگه که اصلیه حتما فست ها رو رعایت میکنم

فدایی محبتت خیر بیبینی و تنت همیشه سلامت باشه باشه حتما الان تقریبا یکهفتس شروع کردم

عزیزمی 

خیلی هم عالی شک نکن میتونی هفته اول سخته که اونم پشت سر گذاشتی الان دیگه افتادی رو غلتک 

من با اون کالری که مانکن بسته که براتون نوشتم چجوریه،مشکلی ندارم اذیتم نمیشم فقط نمیدونم به شیر لطمه ...

نه مشکلی پیش نمیاد اگر اون دو لیوان شیری که گفتمو مصرف کنی ولی حتمن حتمن یادت باشه مثلا نون یا برنج رو حدف نکنی فعلا و اینکه حتمن سعی کن جای قند و اینجور چیزا شیره مصرف کنی کالریاشونم حساب کن اگه بتونی ۸۰۰ بگیری که عالیه ولی من میگم برای اینکه هم برای خودت هم شیرمشکلی پیش نیاد همون دو روز ۱۰۰۰ روزای دیگه تا سقف ۱۵۰۰ مصرف کن 

🤣🤣🤣 من امروز و سعی میکنم تا حدودی فست کنم اگه بشه فردا هم نمیدونم سعی میکنم کم باشه ولی از هفته ...

میتونی هفته های اولو روزای فستتو با ۷۰۰ شروع کنی که بهت فشار نیاد بعد کم‌کم به ۵۰۰ برسونی 

2706