2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
ساعت چند گزارش بدیم؟چی بنویسیم؟حتی اب نبات هم اگه خوردیم بنویسیم؟

فردا نمونه گزارش میذاریم 

همه چیز ریز به ریز 

در آخر هم کالریش

آخر روز باشه بهتره

وسطاش خواستید میتونید بگید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام عزیزم چه تایپک خوبی 

من کالری شمار مانکن دارم تا ۱.۱۴۰۰ مسخوام ۱۹ کیلو کم کنم

هدف اول ۱۰ هفتس یعنی تا ۶.۱۷باید از۶۹ بشم ۶۴ ولی تکون نمیخورم خیلیی رو کالریم غذا میخورم منتهی اگه کالری جا داشته باشه شب برنج ونونم میخورم ولی شوهرم میگه شب تحت هیچ شرایطی نون و برنج نخور

میخوام ببینم نظر شما من اگه کالریم جا داشته باشه هم نباید بخورم ؟؟؟

2738
منم هستم قد ۱۶۵ وزن ۸۸🙄 من از شنبه شروع میکنم  کالری نمیشمارم کم میخورم روزی یه ساعتم میرقصم

عزیزم شمابارداری ؟منم تنبلی تخمدان دارم دکترمیگه اضافه وزن داری بخاطراونه می خوام وزن کم کنم باردارنشدم برم ای وی اف

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏

سلام منم میخوام کم کنم ولی این برنامه ها پرداخت درون برنامه ای دارن که 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

کسایی ک تازه شروع کردن لطفا فست نگیرین کالری زیر ۱۲۰۰ هم اصلا نگیرین

چون بدنتون ی مدت خوب کم میکنه ولی بعد استپ میکنین

بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ کم کنین از کالری تثبیت

اوایلش ۳۰۰ 

چون بدنتون اگ ب کالری کم عادت کنه بعدا کار سخت میشه

۵ و ۲ رو قبول ندارم 

لطفا اطلاعات صحیح بدین.خیلی ضررداده برای بدن فست.شما وقتی مجازی فست بگیری ک استوپ باشی ن سرخود!

اگ کالری تثبیتتون مثلا ۱۷۰۰ 

۱۴۰۰ بگیرین اوایل ی روز ۱۳۵۰

ی روز ۱۳۰۰

دوباره تا۱۴۰۰ یا ۱۴۵۰ برین

بعد از مدتی کمش کنین ۱۲۵۰ یا ۱۲۰۰

از ۱۲۰۰ هم پایبن نیاین ب هیچ عنوان

منم هستم شیر میدم البته

وزن 74.قد 170

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من لیست وزن و قد و وزن هدف رو فردا وارد جدول میکنم، تا فردا عصر بچه ها همه بگن منم تگ کنن که بدونم ک ...

من هم هستم

قد:۱۶۰

وزن:۶۲

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
2706