2733
2734
عنوان

همه اوناییکه موهاس سرشون کم پشت بوده و پرپشت شده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 30 پست
واااا😐 مطمئنی پیج سوگند رو داری؟  کلی پست داره واسه پر پشتی رویش مجدد

نه میدونی من موهام مجدد رشد میکنه ولی مثلا اندازه یک بند انگشت میشه میریزه و خیلی نازکه،، یعمی موهامو که شونه میکنم کلی از این مو نازکا میریزه که مثل موی گربه هست

واسه این مشکل مطلبی ندیدم😐

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اتفاقا روغن آملا  منم میزنم ازش اینقد خوبه منم خیلی موهام کم پشته

واقعا؟ اثر دیدید ازش؟

رویش مجدد داشتی؟؟

ضخیم کرده تار موهاتونو؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
واقعا؟ اثر دیدید ازش؟ رویش مجدد داشتی؟؟ ضخیم کرده تار موهاتونو؟؟

آره بخدا ضخیمو سفت شدن بعد دو سه ماه اتفاقا امروز تمومش کردم تازه مرتبم نمیزدم ولی خدایی خیلی خوبه تازه جلو سفید شدن موهامم گرفته 22سالمه ولی داشت سفیدیام  زیاد میشد منکه راضیم دوباره باید بگیرم تو هم بگیر حداقل امتحان کن خود سوگندم خیلی راضیه ازش

2728
آره بخدا ضخیمو سفت شدن بعد دو سه ماه اتفاقا امروز تمومش کردم تازه مرتبم نمیزدم ولی خدایی خیلی خوبه ت ...

واقعا؟

از عطاریا خوبه بگیرم؟

حتما میگیرم🌹❤

2738
نه از عطاری نگیر از پیج محصول خوب بگیر خود سوگند معرفی کرد شیراز نمایندگی دارن گرفتم @mahsule_khub ا ...

ببخشید این پیج اینستاس؟جور دیگه نمیشه سفارش داد؟اخه من اینستا ندارم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
نه از عطاری نگیر از پیج محصول خوب بگیر خود سوگند معرفی کرد شیراز نمایندگی دارن گرفتم @mahsule_khub ا ...

عزیزم طریقه مصرفش رو میگی . رو غن میزنی بعد میشوری موها تو یا نه بعد حمام میزنی؟

❤ خدا جونم تنها امیدم تویی❤ میشه برام صلوات بفرستین. ممنون😘
واتساپ پیام بده مشاوره هم میدن

ممنون گلم.لطف کردی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706