2733
2739

میشه بگید از چه چیزی نتیجه گرفتید واسه رویش مجدد موهای ریخته شده؟؟؟

من شونه که میکنم یه عالمه موهای نازک و بیجون که معلومه تازه دراومده ، دوباره میریزه 

چیکار کنم جون بگیرن این موها؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موهای سرم پرپشت بوده کم پشت شده😕

رابطه منو همسرم مثل چای شکر میمونه هر کی بخواد به هم بزنه ما بیشتر تو همدیگه حل میشیم عاشقتم عشقم 😙پسر که داشته باشی اگه همه دنیا دشمنت باشه پسرت پشتته پسر یعنی خار چشم بدخواهای مادر پسر یعنی غرور مادر❤
2731
من موهای سرم پرپشت بوده کم پشت شده😕

خوبه گفتم همه اونایی که پرپشت بوده🙄😅

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738
فقط ماینوکسیدیل شایدجواب بده

میترسم بدتر شه

آخه شنیدم بعد قطع همه موها میریزه دوباره

اول ازمایش خون برو معمولا خانمها کمبود اهن وزینک دارن. ویتامین hهم میدن. ماینوکسیدیل اگه استفاده کنی فقط بدون نباید قطع کنی قطع کنی یهو ریزش دوباره شروعریا حتی بیشتر میشه

2706