2737
2739
عنوان

پرموهای سایت جمع شن

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من صمغ عربی خریدم دراز میکشم شوهرم میوفته به جونم به جز بیکینی 

😐نذار زشتیت رو همسرت ببینه😶

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
با پودر تیزبر

چیه این  تمیز تمیز میکنه چن مدت دیگه درمیاد

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
😂😂😂سلام منم خواهرتم

وااای خدا نکشت مردم از خنده😂😂😂کجا بودی سالها دنبالت بودم😍😍🤣🤣

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2740
امروز با صمغ عربی موها پامو گرفتم اولین بار بود میگرفتم با صمغ. من بچه کوچیکم دارم نمیزاره مث سابق😩

صمغ ادمو میکشه درد داره 😬😱 من پاهامو میکشم بعضی وقتا   حالو روزم میشه این😭🥶

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

من به امید خدا سال دیگه لیرز میکنم راحت میشم 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
حتما مطب متخصص برو 

مرسی

من با اپلاسیون صمغ عربی   .... میکنم بعدش جوش میزنم ای خدا

من چهارشنبه نوبت لیزر دارم😃

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
😐نذار زشتیت رو همسرت ببینه😶

زشت نیستن خیلیم قشنگن 😂😂😂😎بعدم اینکه پرز کمرنگن دوس دارم کلا نباشن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
کچلم اما پشم دارم اگ منظورت همینه    

کچلیو پشم داری 🤭

من چهارشنبه نوبت لیزر دارم😃

خوشبحالت

2706