2733
2739
عنوان

پرموهای سایت جمع شن

707 بازدید | 89 پست

ببینیم چن نفریم 😁😁😁😁 و با چی   از بین میبرینشون   ..... پشمالوها جنع شن

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منکه خدا دادی لیزر کرده هستم😎

یعنی واقعا خوشبحالتانداری اصلا

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

من صمغ عربی خریدم دراز میکشم شوهرم میوفته به جونم به جز بیکینی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
ژیلت لیزر موبر اخرم هیچ

من با اپلاسیون صمغ عربی   .... میکنم بعدش جوش میزنم ای خدا

از نوک سر تا نوک پا هفته ای چندبار ژیلت زنون

زیاد نمیشن مگه مال من اونقدر زیاده ها

اومدی پز بدی؟😂 تو عنوانش واضح گفت اونا که لیزر نیییستن بیان.

اره من یک پزوی پر مو هستم😐😁 خداییش واضح نبود

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
خوبه؟ راحته؟ 

بشدت بده  هم میچسبه دست ادم همم خیلی  درد داره بعدم دست ادم زخم نیشه

2706