2737
2739
عنوان

پرموهای سایت جمع شن

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 89 پست
موهات ضخیمه؟؟؟ 

اره بشدت ضخیمو زیاد

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت

ی سری میگن باز پشم در میاد🤕

حامله بشی پشم در میاد

ی دفعه بهت نمیسازه دوبل پشم در میاد..

😩بخدا ظلم اگه پول بدم، وقت بزارم، درد بکشم بعد باز در بیاد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ی سری میگن باز پشم در میاد🤕 حامله بشی پشم در میاد ی دفعه بهت نمیسازه دوبل پشم در میاد.. 😩بخدا ظ ...

دوبل در نیاد  خداااا

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728
خود منی 😩من 6ماه اول ک یچه شیر میدادم نصففف شده بودن ونازک موهای بدنم. غذا خور ک شد دارن برمیگردن د ...

😭😭😭😭

دوبل در نیاد  خداااا

🙏🏻خدا کنخ

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
🙏🏻خدا کنخ

میتونی از ساق پات عکس بدی ببینم چطورن موهات😬

مشکل هورمونی نداشته باشی که باعث پرمویی باشه مثل تیرویید یا کیست اگه داشته باشی لیزر جواب نمیده اول ...

آها ممنونم. من تیروییدم کم کاره ولی تحت کنترله و از اولم تاثیری رو پرموییم نداشت 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
نمیتونی بری لیزر پودر مو برم راحته ها

تا تصمیم گرفتم برم لیزر کرونا شد...حالا نگرانم یکم...نمیدونم برم تو این وضع یا نه.

شما پودر موبر و واسه زیربغل بیکینی هم استفاده میکنید؟

تا تصمیم گرفتم برم لیزر کرونا شد...حالا نگرانم یکم...نمیدونم برم تو این وضع یا نه. شما پودر موبر و ...

اره ،راضی هم هستم راحت تره 

لیزرم بعد کرونا برو تا خیالت راحتر باشه عزیزم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
میتونی از ساق پات عکس بدی ببینم چطورن موهات😬

😐😂😂😂😂

2706