2737
2734
عنوان

بیاید فرهنگسازیو شروع کنم

1521 بازدید | 159 پست
لطفا از بد فرهنگیایی که تو جامعمون وجود داره ولی متوجه نیستیم بگیم
هیچکس با بخشیدن کوچک نمی شود وگرنه خداوند انقدر بزرگ نبود ...
از خودم شروع میکنم خیلی ضایست که توی یه عروسی که فقط شیرینی کره ای و سیب و خیار پذیرایی میشه لباش سنگ دوزی شده قیمت بالا بپوشیم هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خانواده بی سرپرست هستن که یه ایده شغلی دارم براشون هنر و میتونم یادشون بدم تا به درآمد برسن ولی همسرم نمیزاره میگه نیاز نیست خودتو بکنی تو چشم دیگران
2731
2738
هر جا میشینن زباله میریزن موقع رانندگی راهنما نمیزنن رو اعصابشون کنترل ندارن دوبله پارک میکنن میرن به امان خدا جای داشتن یه ساک جیبی کوچیک هی فرت و فرت هر چی میخرن تو پلاستیک میزارن .همچنین فروشنده ها ...زیاد از نایلون استفاده میکنن
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
وقتی پیاده هستیم و می‌خوایم از چهار راه رد بشیم، صبر کنیم چراغ مربوط به ما سبز بشه، چون وقتی بدون توجه به چراغ میریم وسط خیابون و توجهی به ماشینا نداریم، راننده‌ها باید حواسشون جمع باشه و مدام سرعتشونو کم کنن یا ترمز کنن، در نتیجه باعث ایجاد ترافیک میشیم، و یه ماشین ممکنه توی یه چهار راه چند بار پشت چراغ قرمز بمونه به خاطر عابرای بی‌ملاحظه. من خودم اینقدر اینطوری موندم توی ترافیک....
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
مهی جون دقیقا الان استفاده از نایلون خیلی بده چون بازیافت نمیشه بهتره فروشنده ها تا جایی که میتونن از پاکت کاغذی استفاده کنن