2733
2734
عنوان

حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 82 پست
وای خیلی زود بوده هنوز بدنت خودشو جمع نکرده که.... باید خیلی مواظب میبودی ,واین که خودتم میدونستی ج ...

خوب شرایط کرونا متاسفانه خیلی بد بود .. ما ترکیه ییم.. اون دفعه که از دستمون در رفت تو قرنطینه بودیم .‌ هیچی قرص نبود بخورم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سقط کن تو این اوضاع گرونی والا حق الماسه یکی ناخواسته بیاد تو این دنیا مث ما انقد عذاب نداری بکشه . ...

دلت خیلی پره انگار,درکت میکنم اوضاع بدیه واقعا

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
بچه میخوایی عزیزم؟

اره اقدامم امروز كيتم دوتا خط افتاد امشب اقدام كردم ايشالا كه بگيره و پسر هم باشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
خدا بزرگه عزیزم . یکی مثل ما واقعا شرایطش رو نداشتیم.. مطمئن باش هیچ کار خدا بی حکمت نیست .. من اینق ...

واقعا حالتو میفهمم.بچه های منم تقریبا همسن بچه های شما هستن.این ماه دیر پریود شدم داشتم از استرس میمردم.آدم بیشتر دلش واسه نوزاد چندماهش میسوزه.از طرفی هم بدن خودت هنوز ضعیفه.ولی کاریش نمیشه کرد.انشالله مبارک باشه و بتونی با سختیهاش کنار بیای.

دوتای دیگه رو سزارین کردی؟

اره اقدامم امروز كيتم دوتا خط افتاد امشب اقدام كردم ايشالا كه بگيره و پسر هم باشه

ان شاالله که باردار شی و بچت سالم وسلامت باشه.......

و هر چی دلت میخواد

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
همسرم اصلا راضی نمیشه ..

باز من حامله شده بودم من راضي نبودم شوهرم مجبورم كرد سقط كنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706