2733
2734
عنوان

شب ها کنار شوهرتون میخوابین یا جدا از شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17217 بازدید | 389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا شوهرمن میره بالا پشت بوم 😂😂میگ زیر کولر خوابم نمیبره 

منم میره تو حیاط میخوابه میگه خونه گرمه خوابم نمیبره

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
چرا خوب نیستی برو قرانو باز کن فارسیشو بخون حالت خوف می شه یکم ایه از اون دنیا و قیامت بخونی می فهمی ...

دارم به راهی کشیده میشم ک آخرش جز خریت چیزی نیس ی جورایی هم نمیتونم بگذرم ازش:(

دانش آموخته طب سنتی🥰
2728
2738
آی گفتی😂😂😂

یه اشنا داریم میگه بوی تنت منو اروم میکنه حتی واسه این که خوابم بگیره حتی توی دعوا کنارش میرفت حالا نمیدونم عطر ادکلون میزد همیشه زنش یا نه که خوشش میومد 😁

ولی حالا که فکر میکنم پدر مادرامون کنار هم نمیخوابیدن من از راهنماییم ندیدم مادرم پیشه بابام باشه بابام تو اتاق تنها شب بود مامانم کنار ما تو پذیرایی حالا کی میرفت پیشش نمیدیدیم😂

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
اینجا همه میگن شوهرشون کنارشون میخوابه پس اون مردایی که جلوی تلویزیون میخوابن دقیقا کی هستن ؟؟🤔

خب زناشونم میرن جلو تلویزیون تو بغلشون میخابن دیگه .. 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اتفاقا شوهرمن میره بالا پشت بوم 😂😂میگ زیر کولر خوابم نمیبره 

😂😂😂😂اصن زیر کولر نمیشه خوابید

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2706