2733
2739
عنوان

شب ها کنار شوهرتون میخوابین یا جدا از شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17217 بازدید | 389 پست
بابا کفر نعمت نکنید بخوابید کنار هم .ما در آرزوی این هستیم یک شب کنار هم بخوابیم 😬😬😂😂😎

وای منم ۱۲ سال آرزوم بود کنارش بخوابم دوساله نامزدیم (خطبه خونده شده ما فقط ب عقد میگیم نامزدی) خلاصه جمعه هفته پیش تونستم کنارش بخوابم اما خوشمان نیامد دوباره اومدم جای خودم خوابیدم خیلی چیز خاصی واسم نبود 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم ۱۲ سال آرزوم بود کنارش بخوابم دوساله نامزدیم (خطبه خونده شده ما فقط ب عقد میگیم نامزدی) خلاص ...

چه صبری داشتی بخدا میشه یکم برام توضیح بدین از این همه صبر 💕💕💕💕

چه صبری داشتی بخدا میشه یکم برام توضیح بدین از این همه صبر 💕💕💕💕

عزیزم ساده بودم 😂😂 میدونی خیلی آدم سخت و نچسبی بودم ینی همه ازم میترسیدن طرفم نمیومدن تا که این آقا اومد سمتم ..منم یه درصد تا حالا با پسری حرف نزده بودم به این اقا که پسرخالمه اوکی دادم سال اول دوستش نداشتم بعدش عاشقش شدم دیگه اونی که دست از سرش بر نمیداشت من بودم خیلی صدمه دیدم اذیت شدم اما رسیدیم بهم الان اونم دوستم داره اما اگه به گذشته برمیگشتم هیچوقت خودمو آزار نمیدادم برای رسیدن بهش ..نه اینکه بد باشه نه .‌ چون خالم از اول منو میخواست واسش و نمیذاشت جایی برن خواستگاری الکی اونهمه شبا گریه میکردم 😂😂 تازه الان اون میگه بیا یه مراسم ساده بگیریم ازدواج کنیم میگم نه اینهمه صبر کردم یه سال دیگه هم صبر میکنم .‌آخه جشن عقد و نامزدی نداشتم اگه عروسی هم نگیرم تا آخر عمرم عقده ای میشم

2728
 عزیزم ساده بودم 😂😂 میدونی خیلی آدم سخت و نچسبی بودم ینی همه ازم میترسیدن طرفم نمیومدن تا ک ...

تو برعکس منی .من و عشقم همو خیلی دوس داریم ولی چون ۲۰۰۰کیلومتر از هم دور هستیم به هم نمی‌رسیم و مامانم مخالفه .ازون طرف پسر خالم خیلی عاشقمه خیلی ولی من دوسش ندارم هرچی بهش میگم دست از سرم بردار ول نمیکنه😔😔😔😔😔

تو برعکس منی .من و عشقم همو خیلی دوس داریم ولی چون ۲۰۰۰کیلومتر از هم دور هستیم به هم نمی‌رسیم و ماما ...

منم سه تا پسرخاله از خاله های دیگم عاشقم بودن اما اصلا به دلم نیستن با اینکه یکیشون خیلی خوشگلترو پولدارتره اما واقعا هیچ حسی بهش ندارم و عاشق نامزدمم .. ان شاالله بهترینا واست اتفاق بیفته عزیزم ناراحت نباش

من تو ی خونه میخوابم  اون ی خونه دیگه😕 البته اینک شوهرم نمد کی هست هم اصصصلا بی تاثیر نیس ...

منو شوهرمم همین وضعو داریم 

نمیدونم کجاس به کی داره میگه میام میگیرمت تحفه🤔

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2740

چهار ساله جدا میخوابه

خیانت کرده بود و من خبر نداشتم واسه همین جاشو جدا کرده بود

بعد خیانتش نمیدونم چه غلطی داره میکنه

هنوز خیانت میکنه نمی کنه نمدونم

فقط میگه من و تو تمومیم و میگه دوستت ندارم

و همش قهر میکنه

جاشم همش جدا میکنه

سپردمش به خدا

حیوونیه برای خودش

کناررررهم⁦♥️⁩

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

تا چند وقت پیش جدا میخوابیدیم دیدیم خیلی فاصله گرفتیم از هم یه سری مشکلات هم پیش اومد ولی الان چند ماهه پیش هم می خوابیم بهم نزدیکتر شدیم مشکلات هم شکر خدا حل شد.اگر پیشش نخوابم میگه خوابم نمیبره نمیدونم مغزش جا به جا شده چی حتما باید کنارش بخوابم 😅🤔

2706