2733
2734
عنوان

خانم های که نی نی تون حساسیت به پروتئین گاوی داره میاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 24 پست
پسر منم سه روزه تو مدفوعش رگه های خونی هست منم چند روزی بود کره و عسل و بستنی و شیرینی و ماست میخورم ...

بچه شما چند وقتشه؟ ان شاالله تکرار نشه

من دیگه خون ندیدم ولی مدفوعش گاهی اوقات کفیه بچه شما هم مدفوعش کف و حباب داره؟

بچه شما چند وقتشه؟ ان شاالله تکرار نشه من دیگه خون ندیدم ولی مدفوعش گاهی اوقات کفیه بچه شما هم مدفو ...

دو ماه و پنج روزشه کف و حباب رو راستش دقت نکردم نمیدونم ولی مدفوعش چسبناک بود و رنگشم فرق داشت به قهوه ای میزد پس منم رفلاکس داره دکتر نبردمش میخواستم ببرمش که دیدم مدفوعش اینطوری شده گفتم اول ببینم از حساسیته یا نه بعد ببرمش دکتر

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دو ماه و پنج روزشه کف و حباب رو راستش دقت نکردم نمیدونم ولی مدفوعش چسبناک بود و رنگشم فرق داشت به قه ...

بخاطر رفلاکس اگر وزن گیریش خوب باشه دارو نمیدن بچه منم رفلاکس پنهان داره ولی از وقتی رژیم گرفتم وضعیت شیر خوردنش و کشتی گرفتنش زیر سینه هم بهتر شده به لطف خدا 

شما هم رعایت کن همه چیو ان شاالله حل بشه و تکرار نمیشه

بخاطر رفلاکس اگر وزن گیریش خوب باشه دارو نمیدن بچه منم رفلاکس پنهان داره ولی از وقتی رژیم گرفتم وضعی ...

وزن گیریش که خوبه وزن تولدش 4150 بود دو ماهگی 6500 شده رشد قدیش هم خوبه خدا رو شکر پس یعنی واسه رفلاکسش نبرم دکتر؟ 

پسر من حتی آروغش رو هم میگیرم بازم استفراغ میکنه 

2728
وزن گیریش که خوبه وزن تولدش 4150 بود دو ماهگی 6500 شده رشد قدیش هم خوبه خدا رو شکر پس یعنی واسه رفلا ...

پس رفلاکس نداره فقط بالا میاره 

رفلاکس علایم مخصوص به خودش رو داره شیر نمیخوره ادا در میاره سرش عرق می‌کنه بدنش رو کمانی می‌کنه سرش رو عقب میده توی خواب یه دفعه صورتشو می‌کشه توی هم

بچه شما رفلاکس نداره فقط شیر زیاد میخوره اگر شیر خودت رو میدی که نوش جونش بذار هر چقدر میخواد بخوره حتی از نمودار بزنه بالا و اضافه وزن بگیره هم هیچ عیبی نداره ولی این حرف برای شیر خشک صدق نمی‌کنه

در هر صورت چه شیر خشک چه شیر خودت رو توی وعده های کم حجم تر بهش بده اگر سینه رو ول نمیکنه انگشت تمیز بنداز کنار دهنش ول کنه  آروغش بگیر یه کم معطلش کن بازی کن باهاش دوباره اگر خواست بهش شیر بده اینجوری کمتر بالا میاره

پس رفلاکس نداره فقط بالا میاره  رفلاکس  علایم مخصوص به خودش رو داره شیر نمیخوره ادا در می ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت 

هم شیر خودمو میدم هم شیرخشک تا یه ماهگیش نان 1 میدادم شیر رو جهشی از بینی و دهنش بالا می‌آورد شیرخشک شو عوض کردم ببلاک 1 میدم دیگه اونجوری جهشی بالا نمیاره خوابش هم خیلی خوبه فقط شبا یه ساعت گریه میکنه بعدش دیگه تا صبح می‌خوابه موقعی که سینه مو میدم بعضی وقتا بی قراری میکنه و هی ول میکنه و میگیره ولی شیر خشک و خوب میخوره بعضی وقتا هم موقع شیرخوردن سینه یا شیشه رو پس میزنه و بالا میاره واسه همین من فکر کردم شاید رفلاکس داره

مرسی عزیزم از توضیحاتت  هم شیر خودمو میدم هم شیرخشک تا یه ماهگیش نان 1 میدادم شیر رو جهشی از ب ...

من فکر می‌کنم بچه ت آلرژی رو که قطعا داره چون خون دیدی ولی فقط رژیم بگیری مشکل پس زدن سینه هم حل میشه چون پسر من که کاملا رفلاکس پنهانش مسجل هست با رعایت کردن رژیم به شکل چشم گیری شیر خوردنش بهتر شده بچه شما اگر هم رفلاکس داشته باشه خفیف هست زیاد نیست

بعد استفراغ جهشی مساوی رفلاکس نیست احتمالا با یه رعایت رژیم دقیقا متوجه میشی که این پس زدن سینه بخاطر آلرژیه یا رفلاکس هم داره یا نه

فقط حواست باشه شیر دوغ پنیر ماست بستنی گوشت گوساله شیرینی شکلات بیسکوییت هر چیزی که مستقیم یا غیر مستقیم با شیر گاو درست بشه رو ممنوع کن میتونی از محصولات گوسفندی یا شتر اگر مطمئنی ناخالصی نداره استفاده کنی ولی گاو ممنوعه 

من فکر می‌کنم بچه ت آلرژی رو که قطعا داره چون خون دیدی ولی فقط رژیم بگیری مشکل پس زدن سینه هم حل میش ...

مرسي عزيزم از اينکه وقت گذاشتي و توضيح دادي حتما مواردي رو که گفتي رعايت ميکنم😍😍😍😘😘😘😘

2738

سلام مامانای گل..دخترم رو پیش دکتر موحدی بردم  و تشخیص عدم تحمل لاکتوز داد دخترم دیگه سینه خودم رو نمیگیره  من به دخترم  شیر خشک ایزومیل ولی بهش میدم یبوست میگیره و خوب هم نمی خورد . بعد رفتم پیش دکتر سیاری  توصیه به شیر بز کرد و گفت این شیر برای  نوزادان و کوکان با عدم تحمل لاکتوز  خیلی عالی است و علاوه بر این برای رشد و وزن هم عالی است . من مدتی هست می دهم خیلی خیلی راضی هستم گفتم که این اتفاق خوب با  شما هم به اشتراک بگذارم چون ممکنه بعضی ها هم این مشکل داشته باشند ولی نکته ای که هست  شیر بز  باید طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی از مزرعه نه فروشگاه بگیرید چون چربیش کم است و اگر می بیند در فروشگاه موجود است برای خراب نشدنش حتما جوش شیرین یا نمک اضافه می کنند که برای معده بچه خطرناک است. البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  مربوط به یک  دکتر  در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کنند . انشالله خدا حفظشون کنه  شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.