2726

آزمایش حساسیت رو کی دادید؟ به چی حساسیت داشت بچه تون؟ من رعایت می‌کنم و هیچ چیز از مشتقات گاوی نمی‌خورم ولی هنوز گاها توی مدفوعش کف می‌بینم دیگه خون نیست بلغم هم نیست ولی کف هست 

سوال بعدیم اینه که به هوله چی میخورین ؟ من آنقدر دلم شیرینی میخواد نمی‌دونم چی بخورم

دکتر گفته حساسیت داره؟؟

بچت چتد وقتشه؟؟

ن نخور بچه گنا داره

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر من سه سالشه به لبنیات و پروتئین گاو حساسه.

وای هنوووووزم؟⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩ امید داشتم زود خوب بشه

کی میتونم ببرمش آزمایش آلرژی؟ که دقیق نشون می‌ده به چه چیزایی حساسه؟

آره  چهار ماه و نیم نگفتم میخورم که گفتم دلم میخواد نمی‌دونم چی بخورم

اره میدونم

هیچی دیگ نمیتونی بخوری

همه کیکا و اینان شیر توشه

خودت نمیتونی درست کنی شیر نریزی توش

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
اره میدونم هیچی دیگ نمیتونی بخوری همه کیکا و اینان شیر توشه خودت نمیتونی درست کنی شیر نریزی توش

پن کیک بدون شیر میشه درست کرد ولی کیک و شیرینی بدون شیر بلد نیستم عیب نداره خیلی مهم نیست 

مشکلم اینه هنوز توی مدفوعش کف هست

وای هنوووووزم؟⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩ امید داشتم زود خوب بشه کی میتونم ببرمش آزمایش آلرژی؟ که دقیق نشو ...

من یه ماه قبل بردم. چون پاهاش دون دون میشد. دکتر گفت ۳ تا ۴ معمولا بهبود پیدا میکنه. بری دکتر بهت میگه.  اگه تهران یا کرجی اسم دکترشو بگم. خیلی خوب بود. متخصص آلرژی کودکانه.

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).
من یه ماه قبل بردم. چون پاهاش دون دون میشد. دکتر گفت ۳ تا ۴ معمولا بهبود پیدا میکنه. بری دکتر بهت می ...

من پیش فوق تخصص گوارش اطفال بردم گفت هم رفلاکس داره هم آلرژی 

شنیدم حداقل سنی که میشه این آزمایش رو انجام داد اول شش ماهگیه نمی‌دونم صبر کنم تا اون موقع یا زودتر ببرم پیش این متخصصی که میگی آخه میترسم دیر بشه و دچار توقف رشد بشه و یا روی رشدش اثر منفی بذاره آخه همین الانش قدش از نمودار خارج شده و کوتاه تره 😢

خودم دارم حساسیت به لاکتوز🤕

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

پسر منم سه روزه تو مدفوعش رگه های خونی هست منم چند روزی بود کره و عسل و بستنی و شیرینی و ماست میخورم امروز هیچ کدومشون و نخوردم میخوام چند روز رژیم بگیرم ببینم اگه خوب نشد ببرمش دکتر

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2706