2733
2734
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما این ک میگن سهام عدالتو آزاد کنید ینی چه؟؟ منو شوهرم باهم ۵ تومن سهام داریم ولی ازادش‌ نمردیم

من هیچی سر در نمیارم

اثلا بیاید کانال من🤣bahargallery6482@...عزیزان آدرس کانال تلگرامم هست بیاید یه سر بزنید دیوارکوب😍زیورالات با عکس دلخواه شما😍...لباس نینی 😍اویز اتاق کودک😍اویز اتاق خوب 😍بفرمایید😘😘😘
2731
والاازهیچش سردرنمیارم🤕

ببین کارگزاری رو که اوکی کنی یه سایتی داره اونجا خودش خبر میده که عرضه اولیه اومده بعد میری حساب کارگزاری رو شارژ میکنی سفارش آفلاین میکنی و تو زمان خودش اون سهام برات ثبت میشه و معمولا نصف تعداد سهمی که اعلام کرده میده و بقبه پولتو میتونی برگردونی به حساب خودت

2738
ممنون گلم ...مثلا با هر مقدار پول میشه بخرم؟؟ من الان یه تومن شارژ میکنم.. اگه یه کانال مفید دارید م ...

عرضه اولیه که هر مقدار میشه خرید ولی الان بخوای خرید کنی حداقل ۵۰۰شده . والا من اطلاع ندارم شوهرم بهم میگه چی بخرم و کی 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
2706