2733
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها برای اینکه زودتر ب سود برسید فقط عرضه بخرید . تو این بازار سهم ها تکلیفشون معلوم نیس . توی اص ...

آخه عرضه ها خیلی کوچیکه.. بدرد نمیخوره

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2728
عزیز وغدیر به دید بلند مدت چطوره؟ 

عزیزم من اطلاعاتم خیلی بالا نیست خودمم تجربی خرید میزنم ولی سهم بدی نیست جز گروه سرمایه گزاریه 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
خانما کجا برم سیمکارت بخرم بنام خودم؟؟ سجام ثبت نامم نمیکنم چون خط بنام شوهرمه

دفتر ایرانسل و همراه اولا

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2740
چه سهمایی خریدی؟؟

وغدیر و فملی و فولاد و ذوب اینا

خانما کجا برم سیمکارت بخرم بنام خودم؟؟ سجام ثبت نامم نمیکنم چون خط بنام شوهرمه

امور مشترکین ایرانسل یا همراه اول

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
کارگزاری مفید؟

؟ نه آگاهم 

آخه عرضه ها خیلی کوچیکه.. بدرد نمیخوره

افزایش سرمایه بزن . مثلا اون هفته ک منفی بود صبا میخریدی . من یک میلیون صبا خریدم . از قبل داشتم افزایش سرمایه زدم . الان خوب رشد کرده . من دیگه سهم نمیخرم . پول جمع میکنم عرضه میخرم فقط . از پونصد تومن میتونی بخری تا ب بالا

کاربر قدیمی هستم.