2737
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست
سلام یه کارگذاری ب من گفت اگر میخوای صدمیلیون بگذار با کد خودت برات خرید فروش کنم سی درصد سود برای ...

این سبد گردانی

اگر بلد نیستی خودت اره خوبه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرتون نمیخواد نقد کنه؟ انفد اصلاح نداریم که ادم میترسه

نه اصلاح ترس نداره

مگر گوتاه مدتی باشه

بلند مدت و میان مدت رو به بالاست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام استارتر ببخشید عزیزم بچه ها پرسیدن چه سهمی خریدی که ۲۰۰درصد سود اونم کمتر از یک هفته.گفتین فولا ...

بهضی سهم ها بسته میشن بعد باز میشه یهو افزایش سرمایه میدن

البته تو سه روز نه

ولی این اتفاق میوفته

من خساپا قبل عید خریدم اردیبهشت باز شد یهو ۸۰٪ بهم داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بعدش انقدر تورم میشه ک هرچی سودم کردین ارزش پولتون همچنان خیلی پایینه کاری نمیتونید باهاش بکنید

دقیقاااااااا...منم دیروز پولامو از بورس دراوردم.. گفتم اخه چه کاریه وقتی دوماه دیگه نمیتونم چیزی باهاشون بخرم.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
عروس کوچولو خیلی خوش بحالت چقد خوشبخت و پولداری قبلا هم همیشه میگفتم خوش بحالت الانم که با بورس پولد ...

شما از کجا میدونید من خوشبخت و پولدارم؟ 

اصلااینجور نیست عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس کوچولو خیلی خوش بحالت چقد خوشبخت و پولداری قبلا هم همیشه میگفتم خوش بحالت الانم که با بورس پولد ...

چرا میگی جای تو باشم😥😥

انشالله خد اقسمت کنه شمام مثل ایشون بشید 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706