2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منی که کلی مشکل دیگه دارم چی بگم بخدا هرجور نگاه میکنم یه حسن خوب ندارم چند روز پیشم برام یه خاستگار اومد که افتضاح بود ردش کردم مامانم امروز بهم گفت لیاقتت حتی کمتر از اون خاستگارت هست بخدا دلم شکسته همه جای زندگیم مشکله دلم میخواد بمیرم راحت بشم😭😭😭😭

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

صورتت مشکلات منو داره دقیقااااا 

منم عین تو فقط چشام رنگیه وگرنه الان خودمو میکشتم

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../
2740
يني چي افتضاح بود؟

یعنی از هر لحاظی بد بود سطح فرهنگی خیلییی پایین و خیلی چیزای دیگه

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

محاسن ...زیبایی خیلی زیاد چشم و ابروت

حالت لبت رو هم دوس داشتم

بینیت شاید تو عکس سلفی اینجوریه

معایب ؛ فقط ضعف اعتماد بنفس

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.