2733
2739
عنوان

افتادم تو رودرواسی یه چیزی خریدم

439 بازدید | 42 پست

من چند وقته هی میخوام واسه دخترم تیشرت شلوارک بخرم خب بخاطر وضعیت کرونا نمی تونستم برم خرید.تااینکه تو اینستا پیج یکی از اشناهای قدیمی ک اتفاقا از اقوام همسرم هست رو دیدم .منم ازش پرسیدم لباس مناسب دخترم داری.اونم گفت اره بیا در خدمتم و خیلی تحویل گرفت منو.رفتم لباسا رو دیدم تو مغازه .وای نمیدونید چقد زشت و چقد گرون .و اکثرا هم لباس مجلسی بودن.و دقیقا اون چیزی ک من میخواستم رو نداشت.من هم  گیر افتاده بودم‌بعد مادرش ک دوست مادرشوهرمم هست پاشد رفت از انبار لباس برا دخترم بیاره .ک باز از شانس من لباسا مناسب نبودن .یا بزرگ بودن یا زشت.خلاصه منم از ناچاری ی چیزی انتخاب کردم.خیلیم بنظرم گرون اومد.بعد چنتا لباس دیگع انداخت تو نایلون گفت ببر بپوش براش شاید خوشت اومد.(انگار ک حالا میخواد مفتی بده😬😬😬😬😬) ی چیز خیلی عجیب برام این بود طرف فک میکنه من خیلی پولدارم.بخدا شال و روسری و کفش لازمم بشدت .ندارم بخرم.دیگه چون دخترم نیاز شدید داشت مجبورشدم براش بخرم.حالا لطفا راهکار بدید من امروز بردم بقیه جنسا رو پس بدم چی بگم؟؟؟ اها راستی دیشب باز پیام داد شلوارهای راحتی مون هم رسیدن اومدی بیا ببین..بچه ها تروخدا راهکار بدید.نمیدونستم با کی مشورت کنم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو دخترم دوس نداشت تنش نمیکنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

فداتشم همه لباسارو ببر بگو اصلا تو تنش قشنگ نبودن تعارف نداره که واااا. بگو باباشم پسند نکرد. شلوار راحتیم تازه خریدم فعلا نیاز ندارم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

هرچی ب شوهرم میگم تو ببر بقیه رو پس بده میگه من نمیرم خودت برو روم نمیشه‌..بخدا بزور انداخت بهم ک ببر بپوش.نمیدونید دیروز چکار میکرد.همش میگفت فلانی بپوش برا دخترت ضرر نمیکنی..اخه لباس مجلسی ب چ دردم میخوره تو وضعیت کرونا ک هیچ جا نمیتونیم بریم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738

منم همیشه چوب رودرواسی در این مورد رو میخورم در حالیکه بزرگترین اشتباهه

خیلی مودبانه ببر بگو پسند نکردم تو برنداشتی که به زور چپونده تو نایلکس

و خدایی که بشدت کافیست... 

دخترخاله همسرم چند ساله کفش فروشی ذاره، مادرشوهرم چند بار گفت یه بار ازش خرید کن. گفتم کفشاش رو دوست ندارم کیفیتشون خوب نیست. مگه آدم تو خرید و پول خرج کردن رودربایستی داره؟ اونم این دوره زمونه که پول به سختی بدست میاد. به نظرم همونی که خریدی رو هم پس بده بگو همسرم گفت بهش نمیاد.

بگو دخترم دوس نداشت به دخترتم قبلش بگو که سوتی نده😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

عزیزم بده مادرشوهرت ببره خودت تو رو دروایسی گیر نکنی بگو ممنون همون یدونه بس بود 

منم عمم مغازه داره نمیخرم سالی یکی دوبار خرید میکنم ازش

با خودتون ک تعازف ندارید 

فداتشم همه لباسارو ببر بگو اصلا تو تنش قشنگ نبودن تعارف نداره که واااا. بگو باباشم پسند نکرد. شلوار ...

خب من چیزی ک انتخاب کردم برا دخترم رو پولشو دادم متاسفانه .اونم کارت ب کارت کردم.شوهرمم پسندش کرد.ولی بجز اون چنتا دیگه انداخت تو نایلون.اونا رو میخوام ببرم پس بدم 

2706