2737
2739
عنوان

شیر دوش برای زایمان

167 بازدید | 10 پست

دوستان شیر دوش واقعا لازم میشه؟

و اگه آره چه مارک و مدلی خوبه بگیرم؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برقیشو گرفتم خیلی برام خوب بود 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

با خودت بیمارستان نبر چون اغوز داری بدردت نمیخوره شیرت راه افتاد شیردوش بدردت میخوره شیردوش دستی بگیر معمولی من ده تومن گرفتم خوبم هست میفرستم عکسشو این مدل بگیر حتما خوبع بعضیاش لوله نازک 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

والا من ازین شیر دوش معمولی ها گرفتم ۲۰ تومن بد نبود اما من یه بار بیشتر استفاده نکردم . نمیدونم چرا خریدم 😐

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2740

این مدل بدرد من خیلی خورده چون میدوشم با شیشه میدم موقع خوردن داروش یا تایم ندارم میدوشم میدم همسرم بهش شیر بده یا روزا میدوشم میریزم دور یکمش رو شبربه چربی برسه بچه راحت بخوابه و چاق هم بشه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

من حیلی استفاده کردم‌معمولی خریدم.سینه هام بزرگ و پر شیر بود اما نوک نداشت.میدوشیدم نرم تر میشد دخترم راحت میخورد تا ۳ هفته این کارو میکردم تا فک اش قوی شد دیگه نیاز نبود.الانم جایی بخام برم میدوشم تا همسرم با قاشق بهش بده

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی

برقی داشتم عالی بود 

نه دستم خسته میشد نه گردم درد میگرفت سینمم زخم نمیشد

دلتنگتم..از اینجا ک هستم تا انجا که هستی... وجب به وجب..دلتنگتم.. ....دلم برات تنگ شده نفس من. جون من .عمر من..پسر کوچیک مامان...شایانم...... برای مادری ک جگر گوشه اش در خاک است..در خواب است.  دعا کنید.. دعا کنید خدا دوباره بهم فرزند بده..خیلی زود..