2737
2739
عنوان

جایزه مادرشوهرم برای بچه دار شدن😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 158 پست
جاي ما كه باغ نميدن نهايتش بايد بيست تومن بزاري روش خونه رهن كني بشيني😂 چون با سه تا بچه پدر شوهرم ...

نه توشهرمامیدن🤣😂

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
وای نه اصلا من دوتا بچه دارم اگر بخوام سومی و بیارم حداقل 6  7سال دیگه به فکر میشم به شوهرم ...

می‌تونم بپرسم چند سالته؟ اگر مایل بودی بگو.

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂 من وقتي ميگه يكي يا دوتا شوهرم ميگه خودت چرا اوردي منم ب زور ب سه تا راضيش كردم

دقيقا منم شوهرم ميگه پنج تا من ميگم دوتا اخرش راضي شده چهارتا بياريم بازم ميخوام كمش كنم سه تا بشه🤣

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
می‌تونم بپرسم چند سالته؟ اگر مایل بودی بگو.

20

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
دختر که فقط یه جهازه، پسر خونه و ماشینو و شغل و عروسی میخواد

پسر خودش كار ميكنه كمك ميكنه بعدشم تا زمان بچه هاي ما به ازدواج برسن فك كنم به دختر و پسرش بايد خونه ماشين همه چيز بدي دختري كه نداشته باشه تو سرش ميزنن بعد

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2740
ميدوني طلا گرمي نهصده؟🤣

بعله ولی خب فقط بخاطر 80 گرم که گیرم بشه 80 ملیون بچه بیارم وااییی بعد بچم بگه چرا منو دنیا اوردی بگم بخاطر دستبند مادربزرگت وای از ما ادما چقد خود خواهیم 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
گفت دستبندم 89 گرمه به اولین نفر میدم سینه ریزم 50گرمه به دومی ک 3تا بیاره میدم سومی هم النگوهامو ...

🤣🤣

عزیزم

خب دلش نوه میخواد

منم خانواده ی شلوغ خیلی دوست دارم

بچه ها از سر و کول آدم برن بالا🤩🤩😬

موفق و خوشبخت باشی.    

ممنون عزیزم همچنین😍❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706