2733
2739
عنوان

جایزه مادرشوهرم برای بچه دار شدن😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 158 پست
بچه خیلی خرج داره خرجش بیشتر از اینام میشه

خدا روزي رسونه😅 هر بچه اي هم يه پا قدمي داره ايشالا قدمش خير باشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حساب كردم دستبنده ٨١ مليون ميشه خرج پوشك و شير خشك اين همه ميشه؟

بچه که خرجش فقط پوشک و شیر خشک نیست خرج خوراک و پوشاک و تحصیل و ازدواج و ......باید مادرشوهرش خونشو بفروشه پولشو جایزه بده نه دستنبد 🤣

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2731
من مادر شوهرم ميگه يكي بسه گفتم مامان اگه بدونين امير ميگه پنج تا مياريم🤣

😂😂😂😂😂😂😂

من وقتي ميگه يكي يا دوتا شوهرم ميگه خودت چرا اوردي

منم ب زور ب سه تا راضيش كردم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بچه که خرجش فقط پوشک و شیر خشک نیست خرج خوراک و پوشاک و تحصیل و ازدواج و ......باید مادرشوهرش خونشو ...

منم همین نظرو دارم

الان وضعیت اقتصادی داغون تر از این حرفاست

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2740
😂🤣🤣🤣خوبه میفروشه باغ کوچک میخره بچه هارو میبره اونجا بازی کنن

جاي ما كه باغ نميدن نهايتش بايد بيست تومن بزاري روش خونه رهن كني بشيني😂 چون با سه تا بچه پدر شوهرم از خونش بيرونمون ميكنه🤣

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من حساب كردم دستبنده ٨١ مليون ميشه خرج پوشك و شير خشك اين همه ميشه؟

بله تا ۳.۴ سالگی اونا همین میشه ببخشید که بچه لباس میخواد خدایی نکرده مریض میشه دارو میخواد پسرم سرما میخوره میبریم دکتر کم کم ۱۰۰ تومن پول ویزیت و داروش میشه شیرم شیرش نمیکرد ماهی ۴تا شیرخشک میخریدم اون موقع ارزون بود ۲۵ تومن الان نمیدونم هرماه هم ۲۰۰ تومن پوشک تازه گرون ترم میکنن هرچند وقت یبار اصلا اون ۸۱ ملیون به ایناش میارزه😅الان ۸۰ ملیون پول یخچال ساید سامسونگ عزیزم

بچه که خرجش فقط پوشک و شیر خشک نیست خرج خوراک و پوشاک و تحصیل و ازدواج و ......باید مادرشوهرش خونشو ...

براي ما كه فرق نميكنه ما ميخوايم ٤ تا بياريم براي همين من بودم مياوردم دستبنده رو هم ميگرفتم🤣

وای نه اصلا

من دوتا بچه دارم

اگر بخوام سومی و بیارم حداقل 6  7سال دیگه به فکر میشم

به شوهرم میگم خرد خرد طلا بخره بشه 89 گرم😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اگه همه ۳ تا بیارن بد چی دست بند و ب کی میده؟؟😁😁

گفت دستبندم 89 گرمه به اولین نفر میدم

سینه ریزم 50گرمه به دومی ک 3تا بیاره میدم

سومی هم النگوهامو میدم ک 40 گرمه

گفت اگه هم هیشکدومتون نیارید میدمشون خیریه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706