2733
2734
عنوان

شده تا حالا بچه ها آبروتونو ببرن؟😂 بیاین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 8943 بازدید | 239 پست
بچه ندارم خودم تقریبا چهار سالم بود یه صاحبخونه داشتیم  زنه یکم مسن بود یه کیف پولی پارچه ای هم ...

بی چاره گناه داشته😐

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوران عقد بودیم پدرم خیلی سخت گیر بود واسه اینکه من با نامزدم چه جوری حرف بزنم کنارش نشینم دستمو نگیره و خیلی چیزا ولی من و شوهرم زیر زیرکی بوس و بغلی داشتیم 😂 یه روز داداشم اون موقع ۶ سالش بود بابام خونه نبود مامانمم تو اشپزخونه بود فقط داداشم پیشمون بود یهو شوهرم پامو بوسید 😐 من خودم هنگ کردم داداشمم دید ولی چیزی نگفت اقا یه روز من و بابام و مامانمو شوهرمو و داداشم نشسته بودیم داشتیم حرف میزدیم یهو داداشم گفت باااااا بااااا علی پای اجی رو بوس کرد وااااااااای خدا واسه هیشکی نیاره اینجوری ضایع شدن من که خودمو زدم به نشنیدن شوهرمم اب شد هییییچی نگفت مادرم بحثو جمع کرد ولی هنوز که یادش میفتم خجالت میکشم 😐😢🙄

2731
خیلی قدیما داداشم به همسایمون گفته بود ممد آقا میری ممد آقا گفته بود کجا؟ داداشم گفته بود قربون من😄 ...

😂😂😂😂

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  
اره واقعا الان باخودم میگم با چه عقلی گفتم اخه بچه چهارساله رو چه به این حرفا کی از تو خدافظی خواست ...

والا😐💔

مامانم میگه یبار قدیما وقتی نهار خورده بودیم همینطور نشسته بودیم و حال نداشتیم که سفره رو جمع کنیم از روی شوخی مامانم گفته بوده منتظر همسایه ایم بیاد جمع کنه...داداشمم رفته بود دم در خونه همسایه گفته بود مامانم میگه منتظر تونیم که بیاید سفره رو جمع کنید😂😂😂

2738
مامانم میگه یبار قدیما وقتی نهار خورده بودیم همینطور نشسته بودیم و حال نداشتیم که سفره رو جمع کنیم ا ...

نهههه🤣🤣🤣🤣🤣

مامانم میگه یبار قدیما وقتی نهار خورده بودیم همینطور نشسته بودیم و حال نداشتیم که سفره رو جمع کنیم ا ...

این اتفاق واسه بابابزرگ منم افتاده      بچه همسایه اومده در خونه که اقای فلانی مامانم میگه بیاین سفره رو جمع کنید    بابابزرگمم نفهمیده چی به چیه منظورش چیه رفته در خونه همسایه که خب شاید کار دارن باهاش که بچه فرستادن وقتی رفته  دیده اینا هاج و واج موندن بعد زدن زیر خنده که ببخشید حاج اقا قضیه این بوده... اونام وقتی اخر سفره دیرتر سفره رو جمع میکردن زن همسایشون میگفته میخواین بریم حاج اقارو بگیم بیاد سفره رو جمع کنه بچشونم واقعا بابابزرگمو اورده بود    

2706