2726

مثلا سوتی چیزی داده باشن و آبروتون بره😂

یا ضایع شده باشید از دستشون بگید بخندیم😂⁦❤️⁩

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

بیاین پست اخرم برای مریضاو این کرونا دعا کنیم

اگه هم نمیتونید بخونید بیاین تا یه چیزی بگین یا ببینید تا بقیه شاید بخونن.مرسی دوستان

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بار عمم پشت مامانم غیبت کرده بود بچش اومد گذاش کف دست ما

وایییی😂😂😂

چی گفته بود حالا😂

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  
2728

یه بار رفتیم خونه پسرعمم بچش ک ا ندوم آورد گذاشت وسط پذیرایی پدرومادرش سرخ شدن😂😂😂

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
بله یه روز مهمون داشتم تمام لباسای زیرمو از کشو اورد ریخت تو حال  یه بارم ارایشگاه نرفته بودم ...

خیلی بد بود مورد اول🙈😂

وایییی😂😂😂 چی گفته بود حالا😂

مامان من خوب ارایش نمیکنه مثل اینکه خانوم نشسته گفته ی ارایشم بلد نیس بکنه بعد ی شب میخواستیم بریم خونه عموم اینا من یکم مادرمو ارایش کردم دختر عمم اومد گفت مامماااان تو که گفتی زندایی بلد نیس ارایش کنه😂

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
یه بار رفتیم خونه پسرعمم بچش ک ا ندوم آورد گذاشت وسط پذیرایی پدرومادرش سرخ شدن😂😂😂

😂😂😂😂

😂😂😂

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
مامان من خوب ارایش نمیکنه مثل اینکه خانوم نشسته گفته ی ارایشم بلد نیس بکنه بعد ی شب مسخواستیم بریم خ ...

عمت با خاک یکسان شده😂😂😂😂

2706