2737
2734
عنوان

شده تا حالا بچه ها آبروتونو ببرن؟😂 بیاین بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 8943 بازدید | 239 پست

من و خواهرم بچه بوديم رفتيم به هواى ابنبات كشوها رو گشتيم بعد ك ا ن د و م پيدا كرديم يكى بود دعوامون شد سر خوردنش اومديم تو حال جلو مامان بزرگ بابا بزرگ جيغ و داد و گريه همديگرو ميزديم كه مال منه من ميخوام بخورم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
اره پسر خواهر شوهرم کوچیک بود خیلی میمود خونه ما منم خیلی دوسش داشتم بعد این خونه ما دیده بود که ما ...

چرا جلوی بچه لب می گرفتید؟؟؟؟؟؟!!!!!!

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار داشتم لباس عوض میکردم هرکار کردم نوه ی خاله ی شوهرم نرفت بیرون از اتاق بعد گفت مامان من تو خونه همیشه لخته🤣🤣🤣🤣🤣

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
امده بودیم خونه جدید برادرشوهرم و جاریم گفتین پاشین خونه رو ببینین.منم تو اتاق خواب قابها رو نزده بو ...

بالاخره  عموت یا برادر شوهرت😆😆😆

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
2728
وایییی😂😂😂 چی گفته بود حالا😂

ؤالا چند روز پیش شوهرم رفت برای دخترم یه مقدار خوراکی خرید گفت برای مثلا یک هفته اش..دوسه تاشو همون لحظه اول خورد شوهرم .گفت چرا همه رو یک جا میخوری بعد پول ندارم برات بخرما،بعد فرداش رفتیم خونه خواهرم به خواهرم گفته بود بابام پول نداره برام کیک بخره تو بخر

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
آره یه بار تو یه جمع بودیم بچه خواهرم برگشت میخواست ذوق مامانش کنه  گفت مامان تو ماه هم خوشکل ...

عاشقش شدم اصن🤣🤣🤣🤣

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

من با خونواده زن داداشم خییییلی تعارف داریم.داداشش هم خواستگارم بود اما سال تا سال همو نمیدیدیم خیلی خیلی دیر همو میدیدیم

یبار من خونه داداشم تو اتاق بودم بعد اون برادر خانوماش دوتا اومدن اونجا تو پذیرایی نشسته بودن منم روم نمیشد بیام بیرون ب هر ترتیبی بود خودمو مرتب کردم بیام بیرون بهشون سلام بدم اومدم سلام و احوالپرسی خیلی هم مودبانه و اوناهم بلند شدن و عرض احترام کردن یهو برادرزادم که پنج شش ساله بود به یه حالتی که مثلا میخواد منو معرفی کنه گفت اینم عمه ی قراضه ی ما    

من ک سریع رفتم تو اتاق اون داییاش ب حساب برادر زادم رسیدن

بچه چیه عزیزم من حریف شوهرم نمیشم😫😫 تا مهمون میاد خونمون هی میگه اینو بیار اونو بیار یبار کنارچا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
ؤالا چند روز پیش شوهرم رفت برای دخترم یه مقدار خوراکی خرید گفت برای مثلا یک هفته اش..دوسه تاشو همون ...

😂😂😂😂🤦

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

من عادت دارم تو خواب حرف میزنم

مخصوووصا حرفی رو که نباید بزنم😁

یه بار گوسفتد کشتیم و خاله هام اومدن خونمون و کله پاچه خوردیم

چند روز بعدش رفتم خونه مامانیم(مادر پدرم)

شب اونجا موندم و خلاااااصه.خط به خط گزارش داده بودم😁😁

فرداش مامانیم به مامانم زنگ زد که خوووووب با ابجیات کله پاچه میخورین😁😁😁😁😢

من با خونواده زن داداشم خییییلی تعارف داریم.داداشش هم خواستگارم بود اما سال تا سال همو نمیدیدیم خیلی ...

چطوری قراضه😂😂😂

مادر بزرگم دختر خاله م رو برده بود حموم

شب که باباش از سر کار اومد رفت به باباش گفت با مامانی رفتم حموم، وای ممه هاش خیلی گنده س با دست هم اندازه ش رو نشون میداد

مادر بزرگم آب شد رفت توی زمین

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
اره پسر خواهر شوهرم کوچیک بود خیلی میمود خونه ما منم خیلی دوسش داشتم بعد این خونه ما دیده بود که ما ...

حالا شماهم یذره تحمل میکردی جلو بچه این کارو نمیکردید🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

سوتی های بچه های اطرافم یادم نیست ولی خودم بچه بودم داییم پنبه میخواست منم‌رفتم نوار بهداشتی اوردم گذاشتم رو زخمش نه من‌میدونستم نه اون تا مامانم اومد کتکم زد بازم نفهمیدم تا خودم پریود شدم 😁🤣

2706