2737
2734
عنوان

گف رگمو میزنم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4138 بازدید | 85 پست
سلام؛ ایشون نه رگشو میزنه نه خودشو دار میزنه نه سیانور میخوره شما هم نه با فقط با ایشون... بلکه با ...

آخه فیلم فرستاد ولی یه فیلم تار بود اگه واقعا زده بود حداقل از خونش می گرفت ولی به ذره هم نگران نشدم چون مشخص بود پشت چاقو رو میکشه اونم تو تاریکی ولی تهش گفت حلالم کن

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واضح میگم ببخشید

دروغ میگه مثثثثث سگگگگگگگ

بعدم اینکه اگر واقعا انقدر احمقه که کارشو با خودکشی پیش ببره بجای اینهمه راه خوب بهتر که ازش جدا شی

فردای زندگی هرروز یا رگشو میزنه یا میخواد بزنه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
آخه فیلم فرستاد ولی یه فیلم تار بود اگه واقعا زده بود حداقل از خونش می گرفت ولی به ذره هم نگران نشدم ...

چرا کات کردین؟

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2738

خو الان زندس ا خودشو کشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا باور میکنید که پسری بخاطر دختر خودشو میکشه اخه؟

همش چرته باور نکنید هیچ پسری بخاطر یه دختر خودشو تباه نمیکنه این ماییم که بخاطر یه میمون نر خودمون رو تباه میکنیم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
اووووف متنفرم از اینجور ادما 😑😑 هیچ غلطیم نمیکنه تجربه داشتم فقط بیخیالش شو عذابت میده

منم خیبی عذاب کشیدم الانم الانه استرسشو دارم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
خو الان زندس ا خودشو کشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا باور میکنید که پسری بخاطر دختر خودشو میکشه اخه؟ همش چرته ...

مگه پسرا احساس ندارن؟

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
اینارو یه پسر نوشته؟😐😐 با این پسرا میخواید بریز زیر یه سقف😐شوخی میکنید

اره والا 

این از ادا اصول و لج بازی صدتا دختر بدتره😵

این دارم میمیرم و بزنم رگمو باورت بشه یعنی چی؟؟؟ 

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
چرا کات کردین؟

گفتم که بالا چون دروغگوعه حرفاش همه دروغه تو عمل هیییییچی نیست قول دروغ بهونه های ریز بیخود فرار از مشکلات....

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃
گفتم که بالا چون دروغگوعه حرفاش همه دروغه تو عمل هیییییچی نیست قول دروغ بهونه های ریز بیخود فرار از ...

الانم همین طوره دیگه 

فقط حرف مفت میزنه وگرنه هیچ غلطی نمیکنه فقط ونگ میزنه رگمو میزنم رگمو میزنم

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706