عنوان

گف رگمو میزنم+اسکرین

4138 بازدید | 85 پست

تاپیک فیلم و بخونید لطفا گف رگمو میزنم قضاوت بیجا هم نکنید چون همش تقصیر خودشه من کاریش نداشتم فقط چون دروغگو و بهونه آور و بدقول بود خواستم باهاش کات کنم هزار بار هم بهش فرصت دادم بخدا ولی امشب دیگه عاصی شدم

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

عزیزم پسر همسایه ما بخاطر دوست دخترش خودش دار زد   

هیچ کاری هم به دختره نداشتن،،خیالت راحت کات کن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو بزنه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

سلام؛ ایشون نه رگشو میزنه نه خودشو دار میزنه نه سیانور میخوره

شما هم نه با فقط با ایشون... بلکه با هرکس دیگه ای هستید و حس میکنید داره به شعور و شان و شخصیتتون توهین میشه موظف هستید که رهاش کنید و هیچ مسئولیتی در مقابل اتفاقات بعدیش ندارید.

یه حسی بهم میگه چاخان میکنه🤔

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706